Bu filmleri evlenmeden önce mutlaka izlemeniz gerekiyor!

Evleniyor musunuz? Ne harika! Hayallerinizi süsleyen bir düğün için tüm detayları en az iki kez gözden geçirdiğinize eminiz. O sihirli "Evet" sözcüğünü duymaya sayılı günler kalmışken biraz rahatlamak hakkınız. Romantizmi iliklerinize kadar hissettirirken kahkahalarla neşeli anlar yaşatacak romantik komedilerle güzel bir gece geçirmeye ne dersiniz?

Bu filmleri evlenmeden önce mutlaka izlemeniz gerekiyor!

Düğün öncesi damat ve gelinin kendi arkadaşlarıyla eğlenceli bir gece geçirmesi bildiğiniz gibi oldukça yaygın. Oysaki düğün hazırlığını maraton gibi koşan çiftlerin tüm bu koşturmaca içinde o tılsımlı kalp çarpıntısını hatırlamaya ihtiyacı olabilir. Sonsuz sadakat ve sevgi ile bağlılığınızın ilanından önce romantik bir yolculuğa ne dersiniz? İsterseniz müstakbel eşinizle, isterseniz kız arkadaşlarınızla iyi hissettiren bir gece için ihtiyacınız olan filmleri listeledik. Tek yapmanız gereken patlamış mısırı kimin alacağına karar vermek!

10. BRIDE WARS (2009) - IMDB 5.5

Uo79Q7JSKCkq2JHucBU7Vy73lqJ8iNVGI2Xc5EFV

Müstakbel eşiniz düğün hazırlıklarını abarttığınızı düşünüyorsa bu filmi mutlaka birlikte izlemelisiniz. Anne Hathaway ve Kate Hudson'un " Bridezilla"ya dönüşümleri sizi çok eğlendirecek.

9. MONSTER-IN-LAW (2005) - IMDB 5.6

mo8jCKyyu90br5p8skWv1gJ5650DxBZKtv9vJlYI

Müstakbel kayın valideniz için bazı güçlü duygular hissediyorsanız bırakın hislerinizin tercümanı Jlo olsun! Jane Fonda'nın biricik oğlu için Jennifer Lopez'e çektirdiklerine çok güleceksiniz.

8. DESTINATION WEDDING (2018) - IMDB 6.0

N26R6gIFKnhg4mk59M3axvCzKUkWS6d7eR1DVSbF

Mutsuzluğu yaşam biçimi haline gelmiş Keanu Reeves ve Wynona Ryder'ın bir düğüne giderken aşık olma halleri gerçekten çok komik. Ters köşe filmleri seviyorsanız bu yapım tam size göre.

7. THE STORY OF US (199) - IMDB 6.0

SO8aaiXTY8F5I5rI6OVeylZ0tYxzJ1fNFoyMAK0k

Çocuklar Duymasın dizisine ilham veren bu klasik film, evlilik boyunca sizi bekleyenlerin bir ön gösterimi olabilir. Filmin sonunda "ey aşk" diyeceksiniz!

6. THE FIVE YEAR ENGAGEMENT (2012) - IMDB 6.2

hGBJ2ZwMHCcHGrtgDtp0IzWGXUtEtrcdAfpehZHD

Birbirine aşık Tom ve Violet nişanlanmaya karar verdiklerinde evliliğin bu kadar uzak olduğunu düşünmemişlerdir. Çiftimizin kavuşmak için aşmaları gereken sorunlar ve yaşanan aksilikler karşısında kahkahalara boğulacaksınız.

5. MY BEST FRIENDS WEDDING (1997) - IMDB 6.3

o9D1MlCiw8kspMXJLzjamXaV4ApjONqgr2O78mHI

Aşk ve evlilik söz konusu olunca Julia Roberts filmi olmadan olmaz. Eskimeyen bu kahkaha tufanını seyretmek için daha iyi bir zaman bulamazsınız!

4. WEDDING CRASHERS (2005) - IMDB 6.9

LqKTAxeyWjqWMLPuyHiaVnvHV9YJtGInEnw8IDkk

Ava giden avlanır hikayelerini sever misiniz? Düğünlere davetsiz katılan iki kafadar, Owen Wilson ve Vince Vaughn, bir şeyi hesaba katmayı unutunca şenlik başlar. Neyi mi unuttular? Tabi ki aşk!

3. CRAYZ RICH ASIANS (2018) - IMDB 6.9

NceteewELxE2llS9ycd9KODIn4eFDziANCHeTohJ

Müstakbel eşinizin zenginliğini ailesi ile tanışmak için Singapur'a gittiğinizde öğrenseydiniz, siz ne yapardınız? Tanıdık hikayeyi muhteşem kıyafetler eşliğinde seyrederken hiç sıkılmayacaksınız.

2. SERENDIPITY (2001) - 6.9

S3wM26LZcN2GlqR8isJDXlzLC3gDZsI7x0FGJPXj

Tesadüf diye bir şey var mı? Ya ruh eşinizi tam bulacakken ellerinizin arasından kaçırdıysanız? Bu nefis romantik komedide gerçek aşkın varlığına bir kez daha inanacaksınız.

1. ABOUT TIME (2013) - IMDB 7.8

9b9XIDs8yEbHC9PD6hdJkw8q9BspGBVfTn5BetJf

Müzikleri, fantastik konusu ve iç ısıtan sıcaklığıyla tekrar tekrar izlemek isteyeceğiniz bu film, en az aşkınız kadar ölümsüz! Hayatın her anının kıymetini, zamanda seyahat edebilen Tim'in hikayesinde duygulanarak fark edeceksiniz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler