Bu görüntü Ankara'dan! 2 çocuk hiç kimseye aldırmadan korku saçtı!

Ankara'da 2 çocuk düğünde ellerindeki tabancalarla dakikalarca havaya ateş etti. Kalabalığın içinde ateş açan çocukların arkasında asılı pankarttaki 'Mutluluğa kurşun atma' yazısı dikkat çekerken, kameraya yansıyan o anlar, sosyal medyada tepkiye neden oldu.

Olay, akşam saatlerinde Çubuk ilçesindeki bir düğün yerinde meydana geldi. İddiaya göre 18 yaşın altındaki 2 kişi, ellerindeki tabancalarla dakikalarca havaya ateş etti.

Düğünde bulunan bir kişi, o anları cep telefonuyla saniye saniye kaydetti. 2 kişinin, düğün yerine asılan 'Mutluluğa kurşun atma' yazılı pankartın önünde tabancaları ardı ardına ateşlediği anlar, görüntüde yer aldı. Sosyal medyada paylaşılan görüntü, kısa sürede çok sayıda takipçinin tepkisine neden oldu.

Öte yandan Ankara'nın Kalecik ilçesindeki başka bir düğünde kaydedilen görüntüye ise havaya ardı ardına ateş eden 6 kişi yansıdı. Görüntüde, sandalyelerde oturan kalabalığın önünden geçerken havaya ateş açan 2 kişi ile oturduğu yerden silahını ateşleyen 4 kişi yer alıyor. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
Devlet nerde devlet göstersin şimdi kendini de görelim bi zahmet artık düzen nizam oturtamayan kokuşmuş yandaş devleti!
çok normal. aile terbiyesi ortada. hiç şaşırmayın.
cahil toplum...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Diğer Haberler