Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin'de jüri oldu! Kuaförüm Sensin yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Bülent Ersoy, Show TV'de ekrana gelen Kuaförüm Sensin yarışmasında jüri üyeliği yapmaya başlıyor. Bülent Ersoy'un yer alacağı Kuaförüm Sensin'in yeni bölüm yayın tarihi de açıklandı. Peki Kuaförüm Sensin yeni sezon ne zaman başlayacak?

Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin'de jüri oldu! Kuaförüm Sensin yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Gözde Kansu'nun sunuculuğunu yaptığı Show TV’de ekrana gelen Kuaförüm Sensin’in jüri kadrosuna Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy dahil oldu.

Uzun süredir ekranlarda görünmeyen Diva yorumlarıyla çok yakında rekabet dolu Kuaförüm Sensin yarışmacılarına ter döktürecek. İlk defa gündüz kuşağı programında yer alacak olan Bülent Ersoy sevenleriyle buluşmak için gün sayıyor.

Bülent Ersoy'un jüri koltuğunda oturacağı Kuaförüm Sensin'in yeni bölümleri 1 Haziran Pazartesi'den itibaren başlıyor. Kuaförüm Sensin'in yeni sezonu, hafta içi her gün saat 12.30'da Show TV'de yayınlanacak.

BÜLENT ERSOY, KUAFÖRÜM SENSİN'DEN NE KADAR KAZANACAK?

Bülent Ersoy, yaptığı anlaşma gereği ayda 3 milyon 250 bin lira alacak.

ersoy4

Yeni sezon için Global Medya'nın yapımcıları Oğuz Karaali ve Mustafa Gülnahar ile dudak uçuklatan bir fiyata el sıkışan Bülent Ersoy'un, 'Kuaförüm Sensin' programı için imza atmadan önce ve sonra programın yapımcıları ile birlikte anlaşmanın hayırlı uğurlu olması dileğiyle dualar etti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
3milyon 250 bin tl mi vay anasını be bunlar insan sa biz neyiz acaba hergun akşama öğlene ne yemek yapsak diye düşünürüz
Aç kaldılar normal!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler