MAGAZİN

Bülent Ersoy kürke tam 40 bin lira ödedi

Geçtiğimiz günlerde 6 saat süren alışveriş sonrası görüntülenen Bülent Ersoy aldığı kürkle gündeme geldi. Diva kürke 40 bin lira verdi.

Bülent Ersoy tam 6 saat süren alışverişinden sonra eşyalarını taksiye sığdıramamış ve gündem olmuştu. Ersoy şimdi de kürke verdiği parayla gündemde...

Kürk sevdasından vazgeçmeyen Diva Bülent Ersoy, Nişantaşı İzmirli Kürk mağazasından 40 bin liraya hırka kürk yaptırdı.

Ersoy, hırka kürküyle objektiflere poz verdi. Ersoy'un kürke ödediği bu parayı duyan sosyal medya kullanıcıları Diva'ya "İnsanlar aç ayıp" yorumlarında bulundu.

ÜZERİNDE SERVET VAR!

5fbdec2ec03c0e1438f8e251

Lüks tutkusuyla bilinen Bülent Ersoy, alışverişteki tarzıyla da dikkat çekmişti. Ersoy özel dikim kürkü, 60 bin liralık Prada çantası, Dior marka 7 bin 700 liralık tül eldivenleri ve “satsam uçak alırım” dediği her biri servet değerindeki yüzükleriyle çıktı. Sanatçının daha önce “helikopter alır” dediği tektaşı da parmağındaydı. Yüzüğün 4 milyon lira değerinde olduğu söyleniyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Bülent küresel ısınma var dünya batıyor.Kürk giyecek hava bile yok.Neyin kafasını yaşıyon sen.Bir çocuğu okutmak için o parayı ver desek gözüne dokunur,ama bir posta verebilip pozda verebiliyorzunuz ya!
ZAVALLI HAYVANLARI BU YARATIKLAR İÇİN Mİ KATLEDİYORLAR .yAZIKLAR OLSUN.
TABUTUNUN ÜZERİNE ÖRTMELERİNİDE VASİYET ET BARİ. ÇÜNKÜ ORALARDA HAVA SENİN İÇİN BAYAĞI SOĞUK GEÇECEĞE BENZİYOR. BÜLENT HANIM ( BEYEFENDİ ) ALLAH AŞKINIZA SİZ HANGİ KAFAYI YAŞIYORSUNUZ KUZUM YAA. ŞU ÜÇ GÜNLÜK DÜNYADA ARKANIZDAN NE İYİ BİR İNSANDI DEDİRTMEK İÇİN ÇALIŞACAĞINIZA. GİDİP ALLAH IN VERDİĞİ SERVETİ MALAYANİ GEREKSİZ KULLANAMADIĞNIZ ORTAMLARA BOŞUNA HARCAYARAK BİR NEVİ ALLAH A İSYAN EDİYORSUNUZ. İNSANLARIN EN HAYIRLISI YİNE İNSANLARA İNSANLIĞA FAYDASI DOKUNANDIR. ESER BIRAKIN ESER. BEZ PARÇALARI İLE CENNETE GİDİLMİYOR. EEYY BRE GAFİL. TARİHE İZ BIRAK ŞU FANİ ALEMDE. ÖLÜM KAPINDA UYAN..
Geri Dön