SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Bülent Korkmaz patladı! 'Bu dakikadan itibaren...'

Ligde cumartesi günü Fenerbahçe'yi konuk edecek olan Mersin İdman Yurdu'nda futbolcular, alacakları ödenmediği için bu akşamki antrenmana çıkmama kararı aldı.

Bülent Korkmaz patladı! 'Bu dakikadan itibaren...'

Spor Toto Süper Lig'de cumartesi günü Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Mersin İdman Yurdu'nda büyük bir kriz yaşanıyor.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

Uzun süredir alacakları ödenmeyen futbolcular bu akşam yapılacak idmana çıkmama kararı aldı.

Mersin İdman Yurdu Teknik Direktörü Bülent Korkmaz da öğle saatlerinde Mersin Gazeteciler Cemiyeti'nde basın toplantısı düzenleyerek, yaşadıkları sorunları anlattı. Yönetime çok sert uyarılarda bulunan Korkmaz, şunları söyledi:

"Takımı fiziksel ve taktiksel olarak hazır hale getirmemize rağmen, geldiğimiz günden itibaren takımın içindeki ekonomik problemler, bugün itibariyle üst noktaya çıkmıştır. Bundan dolayı oyuncularımızı mental olarak müsabakaya hazırlamakta zorlanıyoruz. Biliyoruz ki, başkanımız sürekli olarak bu yolda tek başına yalnız kaldığını, destek görmediğini defalarca kamuoyunun önünde dile getirmiştir. Ama şartlar ne olursa olsun, oyunculara verilen vaatlerin yerine getirilmesi gerekmektedir. Bu dakikadan itibaren oyuncularımın izleyeceği yolu biz de takip edeceğiz."

Korkmaz, yazılı metin üzerinden yaptığı açıklama sonrası, soru almayacağını belirterek toplantıdan ayrıldı.

Mehmet Taş trafik kazası geçirdi!

Boykotun ardından tesislerden ayrılarak evine doğru yola çıkan Mersinli futbolcu Mehmet Taş trafik kazası geçirdi.

Mersin Metro mağazası civarında bir araba ile çarpışan Taş'ın aracının kazanın etkisiyle hasar gördüğü, sağlık durumunun ise iyi olduğu belirtildi.

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler