SPOR

CANLI

Burak Yılmaz: Belki de turnuvada oynamayı bilmiyoruz!

A Milli Takım'ın EURO 2020'yi puansız kapatmasının ardından Burak Yılmaz konuştu.

Burak Yılmaz: Belki de turnuvada oynamayı bilmiyoruz!

A Milli Takım'ın İsviçre'ye 3-1 yenilerek EURO 2020'ye veda etmesinin ardından Burak Yılmaz açıklamalarda bulundu.

Karşılaşmayı değerlendiren Burak Yılmaz "Çok iyi hazırlandığımızı düşündüğümüz bir turnuvaydı. Başarılı olanlar, başarısız olanlar vardı sezon içinde. Hayallerimiz çok farklıydı. Belki çok fazla sorumluluk aldık, çok fazla istedik belki. Tüm ülkeden özür diliyoruz. Mahcup ettik. Ülkemiz bize bu formayı verdi. Onları iyi temsil edemedik. Haklarını helal etsinler." dedi.

Açıklamalarına devam eden Burak Yılmaz "Niyetimiz farklı yöndeydi. Kafamız ve ayaklarımız farklı yöndeydi. Biz buraya rekor kırarak geldik. 1 ay sonra Dünya Kupası için önemli maçlar var. Herkes çok üzgün. Herkesten özür diliyoruz. Yaşanmaması gereken günler, maçlar yaşandı. Turnuvaya gitmeyi biliyoruz ama belki turnuvada oynamayı bilmiyoruz. Herkesten özür diliyoruz. Haklarını helal etsinler." diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 44 yorum
haram zehir zıkkım olsun inşallah bir daha o kutsal formayı giymezsin
ŞENOL HOCASI OLDUĞU SÜRECE FORMASI GARANTİ
36 yasinda zaten giymesin bi zahmet. cenk tosun iyilessede kurtulsak şu eziyetten.
@yusuf_1930_yljmv belki de pirimleri az gelmiştir.
Burak sen biliyorsun turnuvada oynamayı,ama diğer leri ancak kumda oynarlar,çoluk çocuklarla bu işler olmaz.
Hoca , kulüp takımlarına şirin görünmek için kadro seçimini bırakırsa başarı gelir fransa maçı sonrası bunları düşünmekten taktik vs maçlarda yok , fransa maçı 11 ı as kadro hoca bunu bozmuycak , geçen eleme maçlarında sonradan oyuncular aldı 2 şer gol yedi takım bu turnuvada olması gereken mahmut berat halil gökdeniz hakan aslan uğur gibi oyuncuları seçmedi kaan ı ön libero mert ı sol bek oynattı, yeterli seviyede olmadığını bildiği halde rıdvan taylan seçmesi şirinlik ,milli takım da hakeden seçilir kulübe isme bakarsan olmaz. Başarı gelir doğru 25 kişilik kadro ve ilk 11 istikrarı olursa
Geri Dön