SPOR

Burak Yılmaz, Volkan Şen'e kefil oldu

Trabzonspor, bonservisi elinde olan Volkan Şen ile iki yıllık anlaştı. Takımın golcüsü Burak Yılmaz, Başkan Usta ile görüşüp, tecrübeli kanat oyuncusu için garanti verdi. Volkan da “Boş sözleşmeye imza atarım” deyince, transfer bitti.

Burak Yılmaz, Volkan Şen'e kefil oldu

Trabzonspor, F.Bahçe'den ayrıldıktan sonra takım bulamayan Volkan Şen ile dün sürpriz bir şekilde yıllık 850 bin Euro karşılığında iki yıllığına anlaşmaya vardı. 2013-14 sezonunun devre arasında taraftarlar ile yaşadığı sorunlar nedeniyle takımdan ayrılan Volkan için takımın golcüsü Burak Yılmaz kefil oldu. Başkan Muharrem Usta ile görüşen Burak'ın, "Volkan'ı tanıyorum. Tabii ki tercih sizin ama ben arkadaşıma kefilim. Takıma büyük katkı sağlayacak" dediği belirtildi.

'YARIM KALAN İŞİMİ BİTİRECEĞİM'

Volkan'ın İstanbul'da yapılan görüşmede ise Başkan Usta'ya, "Boş sözleşmeye imza atmaya hazırım. Trabzonspor'da yarım kalan işimi tamamlamak istiyorum. Pişman olmayacaksınız" dediği ve bu şartlar altında anlaşma sağlandığı belirtildi.

AĞLAYARAK GİTMİŞTİ

Trabzonspor'un 2011'de Bursaspor'dan 3.7 milyon Euro'ya aldığı Volkan Şen, 26 Ağustos 2013 yılında oynanan Çaykur Rize maçında tarafatrların tepki göstermesi sonucu ağlayarak sahayı terk etmiş ve dever arasında Bursa'ya gitmişti. Volkan'ın geri dönüşüyle ilgili olarak taraftar grupları, oyuncuya sahip çıkılması gerektiği noktasında destek mesajları paylaştı.

ARTIK KASLI!

Geçen yıl kiloları nedeniyle eleştirilen Volkan, geçtiğimiz günlerde kaslı vücudunu sosyal medyadan paylaşmıştı.

(SABAH)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
1-2 mağlubiyet alınca işler kötü gidecek zaten puan olarak geridesin fark 10-15 puan olunca homurdanmalar başlayacak moral motivasyon bitecek şampiyonlukdan umutlar kesilecek dolaysıyla seyirci gelmeyecek ve para geliri azalacak ee bu kadar oyuncu ücretlerini nasıl vereceksin. TS için kaçınılmaz son batak dır.Bjk-Fb-GS onlarda batak da ama senin gelirin onların kine göre çok çok az ts nin en büyük yanlışı sezona şamp. parolasıyla başlamaktır.
Bozacı ile şıracı aynı takımda
Volkan hoşgeldin.sağ kanattan in,Buraka orta kes.Başka bişey istemiyoruz.
Diğer Haberler