MAGAZİN

Burcu Kıratlı Alperen Duymaz ile aşk yaşıyor

İkili ilk kez önceki gün sabaha karşı Rumelihisarı'nda görüntülendi.

Burcu Kıratlı Alperen Duymaz ile aşk yaşıyor

Acı Aşk 12. bölümüyle 06 Mart Pazar akşamı saat 20.00'de Show TV'de!'Acı Aşk'ta canlandırdığı 'Ali' karakteriyle dikkat çeken Alperen Duymaz ile Burcu Kıratlı yeni bir aşka yelken açtı.

Sabaha karşı 05.00'te otomobilin içinde romantik anlar yaşarken görüntülenen ikili önce yüzlerini gizledi, sonra gülmeye başladı. Sevgililer, görüntülenmelerinin ardından hızla uzaklaştı.

Kıratlı, geçmişte Ahmet Kural ile aşk yaşamıştı.

BURCU KIRATLI KİMDİR?
Kenan Erçetingöz'ün kızı olarak bilinen Burcu Kıratlı dün akşam Beyaz Show'da tüm dikkatleri üzerine çekti. Oynadığı film ve dizilerle adından sıkça söz ettiren Burcu Kıratlı saçlarını bir film için kazıtınca herkesi şaşırttı.

Burcu Kıratlı, magazin basınının duayenlerinden Kenan Erçetingöz'ün kızı. Son dönemin en popüler isimlerinden Ahmet Kural'ın eski nişanlısı. "Peri Masalı" filminde beline kadar uzanan saçlarını kazıtarak gündeme oturan bir oyuncu.

989 Temmuz'unda, İstanbul'da doğdum. Koç burcu. Annem ve babam ben çok küçükken ayrılmış. Onları hiç bir arada görmedim. 6 yaşında tanıştım Kenan Abi ile ve 19 yaşıma gelene kadar aynı evde yaşadık. Biz baba kız arasında yaşanabilecek her şeyi yaşadık. Azarlardı, kızardı, ceza verirdi. Gece telefon çaldığında, telefon bir hafta yasaklanırdı. Akşamları 7'ye kadar iznim vardı.

Mesleğinin dönüm noktası..

"Peri Masalı" filmi. Normalde pek Radikal kararlar alabilen biri değilim ve saçlarımdan vazgeçmem hayatımın dönüm noktası oldu. 13-14 yaşımdan beri hep belime kadardı. Burcu denilince akla saç gelirdi. O yüzden kimse inanmadı zaten. Herkes photoshop sandı.

Kısa saç hayatında neler değiştirdi..

Büyüdüğümü, olgunlaştığımı ve daha kadınsı olduğumu düşünüyorum artık.

Ama şunu anladım ki erkekler uzun saçı sevip kısa saça aşık oluyorlar. Çok güzel tepkiler aldım. Herkes "Sakın uzatma" diyor. Bir kişi bile uzatmamı istemedi.

İstediğin rol başkasına gitti, kıskanır mısın?

Yok öyle kıskançlıklarım. Benimki tamamen duygusal. Mesela köpeğim benden çok bir başkasıyla ilgilendiği zaman onu kıskanabiliyorum. Ben birazcık sevgi arsızıyım galiba.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler