SPOR

Bursaspor tribün liderinden Atatürk'e ağır hakaretler!

Bursaspor'un tribün gruplarından 'Teksas'ın amigosu Enes Aydın'ın Mustafa Kemal Atatürk'e hakaretleri sosyal medyada büyük tepki topladı. Enes Aydın kendi hesabından "Size göre a... putu, a... beton Kemal'i nasıl ulu önder ise, bize göre de Baş Komutan Recep Tayyip Erdoğan'dır. A... k.... size de temizlik şart" yazdı.

Bursaspor tribün liderinden Atatürk'e ağır hakaretler!

Bursaspor tribün liderlerinden Enes Aydın'ın Mustafa Kemal Atatürk'e ettiği hakaretler sosyal medyanın gündemine oturdu.

"Size göre a... putu, a... beton Kemal'i nasıl ulu önder ise, bize göre de Baş Komutan Recep Tayyip Erdoğan'dır. A... k.... size de temizlik şart" mesajıyla Atatürk'e iğrenç hakaretlerde bulunan Enes Aydın'a tepki yağdı.

İŞTE ENES AYDIN'IN SKANDAL PAYLAŞIMI

S000


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 183 yorum
Atatürkü sadece heykel olarak görüp yaptıklarından ve düşüncelerinden bi haber aciz sürüleri.Böyle düşünenlerin etnik kökenine inin ya araptır ya ermeni acıları ondan
o dümbüğün teki tamam ama 6 ok yapmakla da Atatürkçü olunmuyor! Hadi o arap ya da başka birşey, ya şimdi atatürkçüyüm diyenleri araştırırsak çoğu ya dersimden kaçanlar ya da ermenilerden kalanlar! Buna ne demeli..
Bursasporlu olduğuna sevindim. Aşkımız Beşiktaş; Liderimiz Atatürk...
@ugur39 Gezici, hdp li herşey sizde var Allah sizden korusun herkesi...
@ugur39 AŞKIMIZ FENERBAHÇE LİDERİMİZ ÖLÜMSÜZ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
bir bursasporlu olarak uranc duydum
bu şerefsiz o hemen dışlayıp aranızdan ebediyyen kovun.
@hakkiahmet tam aksine
@osman0928 niye uranc duydun
@hakkiahmet sataram köyü
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler