Buse Narcı: Yalnızken bile jartiyerli uyuyorum

Adını Özcan Deniz ile yaşadığı aşkla duyuran 24 yaşındaki Buse Narcı verdiği röportajda, "Tam bir geyşayım, yalnızken bile jartiyerle uyurum." dedi.

Buse Narcı: Yalnızken bile jartiyerli uyuyorum

En son 'Türk Malı' dizisinde rol alan genç oyuncu Buse Narcı'nın, verdiği röportajda çok ateşli olduğunu, tek başına uyurken bile jartiyer giydiğini söyledi.

"BAKKALA GİDERKEN BİLE İÇ ÇAMAŞIRIM TAKIMDIR"

Posta Gazetesi'nden Canan Danyıldız'a konuşan Buse Narcı, "Evli olmadan da bir erkekle evli gibi yaşayabilirim. Erkeğimi her açıdan mutlu ederim." diyerek çok konuşulacak itiraflarda bulundu. Ateşli bir kadın olduğunu da söyleyen Narcı, "İç çamaşırı ve parfüme takıntım var. Bakkala giderken bile takım iç çamaşırı giyerim." dedi.

BUSE NARCI: EVELENECEK ADAM BULAMAZSAM SPERM BANKASINA GİDERİM

"Diyelim evlenilecek adam karşınıza çıkmadı, ne olacak? Sperm bankasına gider misiniz?" sorusuna Buse Narcı şöyle cevap verdi: Eğer bulamazsam, düşünebilirim. Sperm bankasında fotoğraflarından baba adayını seçebiliyorsun, bu bir artı. Ama ben evlenecek kocayı bulurum, evde kalmam.

buse-narci-1

buse-narci-2

buse-narci-3

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
bu kız adamı yer mazallah zombi
biz buna AR damarı çatlamış diyoruz, utanma ve kendine saygı için, bence konuşmasın!
basarilar ne diyelim kolay gelsin bakkal saldirmasin sindi adama detay verdin :)
bana ne
Herşey güzel de o kaşlar ne öyle? abarttınızzzzzzzzzz
şehvetli kadın candır :))
evlenecek adam bulamazsan batsın bu dünya dünya batmazsa benimle evlebnir misin bütün dünya diyorum bak bütün dünya modelleri senin yanın da halt etmiş senin gözlerin yeter maşallah sana..
Anne'ne söyle , seni çok hayırlı bir evlat olarak yetiştirmiş ! İnsanın vücuduyla para kazanması etik değil ve Senin sanatçı olmadığını düşünüyorum.
dikkat çekmek, gündem olmak, meşhur olmaya çalışmak ... canım türkiyemde meşhur olmak o kadar kolay ki ... ya cinsel kimlik değişik olacak ya abuk subuk instagram paylaşımları ya da böyle genişlik mesajları... bi kişi de zekasıyla meşhur olsun insanlığa faydasıyla meşhur olsun şaşarım !
Bu tarz haberleri sırf yorumları okumak için açıyorum. Dünya Lideri olduğumuz bir konu varsa o da kesinlikle mizahtır.
Yazık ya. Sırf internet sayfaları fazla tıklansın, dergileri fazla satsın diye gencecik kızlara yapılan muameleye bakın.
Gündeme gelmek için ne yapacaklarını şaşırır oldular.
Fazla büyük konuşmuş nasibin de varsa olur her şey yani senin söylemen le değil
yalnızken bile dediğine göre pek yalnız kalmıyor demek ki
biri bu kıza akıl denen şeyden bahsetsin yazık
Tek kelımeyle sonradan görme varoş jaartıyerle uyuyormuş hah haaaaaaaaaaa
Uyku tulumu olarak kullanıyor herhalde :)
Diğer Haberler