MAGAZİN

Büşra Pekin Beyazıt Öztürk ile nikah masasında! Beyaz Show'da büyük sürpriz!

BKM oyuncularından Büşra Tekin, gelinliği giydi ve Beyazıt Öztürk ile nikah masasına oturdu. Bu akşam Beyaz Show'da izleyicileri bir nikah sürpriz bekliyor. İşte Beyazıt Öztürk ile Büşra Pekin'in evliliğinden detaylar ve Beyaz Show'un bu akşamki konukları...

Büşra Pekin Beyazıt Öztürk ile nikah masasında! Beyaz Show'da büyük sürpriz!

Her Cuma akşamı olduğu gibi bu akşam da Kanal D'de Beyaz Show'a pek çok ünlü isim katılacak. Programa katılacak Büşra Pekin ile Beyazıt Öztürk'ün de izleyicilere bir sürprizi var. Programda Büşra Tekin ve Beyazıt nikah masasına oturacaklar.

BEYAZ SHOW'UN KONUKLARI

Bu akşam Beyaz Show'a arabesk - fantezi müziğin ünlü isimleri Ümit Besen, Arif Susam ve Cengiz Kurtoğlu konuk oluyor. Ayrıca son olarak Kolonya Cumhuriyeti filminde rol alan Büşra Pekin de Beyaz Show'da. Hem de bir sürprizle...

BÜŞRA PEKİN KİMDİR?

Büşra Pekin, Türk tiyatro ve dizi oyuncusudur. Aslen İzmirlidir. Dokuz Eylül Üniversitesi GSF Tiyatro bölümünden mezundur. 2005 yılında BKM Mutfak oyuncularına katılmıştır. Çok Güzel Hareketler Bunlar ile ünlenmiş Kutsal Damacana, Neşeli Hayat, Çok Film Hareketler Bunlar, İtirazım Var, Benim Adım Feridun gibi filmlerde rol almıştır.

ÜMİT BESEN KİMDİR?

14 Ekim 1956'da Osmaniye'de dünyaya gelen Ümit Besen'in ilk enstrümanı melodika oldu. Lise yıllarında ise klavye çalmaya başladı. Aynı dönemde Tayfunlar Orkestrası'nı kurdu. Müzik ve eğitimini bir arada götüremeyeceğini fark edince lise eğitimini yarım bıraktı. Askerliğin ardından Adana'ya döndü ve gece kulüplerinde çalışmaya başladı. Bu kulüplerden birinde onu dinleyen futbolcu Metin Oktay, Besen'i İstanbul'daki gazino sahibi arkadaşlarına tavsiye etti. Sanatçının İstanbul'da çalışmaya başladığı ilk mekân Köşem Bistro oldu. Besen, 1980 yılında Selami Şahin ve Ahmet Selçuk İlkan ile birlikte ilk plak kaydını gerçekleştirdi. 1980 ile 2016 arasında çok sayıda albüm çıkartan, özellikle yavaş aşk şarkıları ile hafızalarda kalan Ümit Besen çeşitli filmlerde de rol almıştır.

ARİF SUSAM KİMDİR

1956, Elazığ doğumlu oılan Arif Susam, Türk taverna müziği şarkıcısıdır. Ayrıca orkestra şefliği de yapmıştır. 8 yıl klasik batı müziği eğitimi almıştır. Askerliğini Yeniköy Orduevi'nde orkestra şefi olarak yapmıştır.

1984'te ilk albümü olan Efsane Aşk'ı çıkarmıştır. Ayrıca Cengiz Kurtoğlu'yla birlikte Şahin Özer plakçılığın ilk sanatçılarındandır. 1986 yılında çıkarmış olduğu Tavernada Yıldönümü adlı kaseti Türkiye'de 1,5 milyonun üzerinde bir satışa ulaşmıştır.

Albümlerinin neredeyse tamamı canlı kayıttır ve canlı performans atmosferini yansıtır. Şarkılarının arasında konuşması ile ünlüdür.

CENGİZ KURTOĞLU KİMDİR?

5 Mayıs 1959 Artvin doğumlu Cengiz Kurtoğlu, Taverna müziğinin önemli isimlerindendir. Sanatçının arabesk tarzında albümleri de vardır. Şarkılarında aşk acısı gibi bireysel konuları işler. Yorgun Yıllarım buna örnektir.

1982de İstanbula gelerek ilk kaydını dönemin ünlü plakçılarından Şahin Özere gönderdi. 1984te ilk albümü Sen Sözden Anlamaz Mısın ile ilerde hayranları tarafından "yaşayan efsane" olarak adlandırılacağını bilmeden yola koyuldu. Unutulan, Gelin Etmişler, Gelin Olmuş Gidiyorsun, Okul Yılları, Resmini Öptüm de Yattım, Bizim Şarkımız, Küllenen Aşk, Kabul Edemem, Gece Olunca, Yıllarım, Liselim, Duvardaki Resim, Daha Yokluğunun İlk Akşamında gibi şarkılarıyla tanınır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön