MAGAZİN

Camdaki Kız’ın Cana’sı Hande Ataizi’den 21 yaş küçük sevgilisiyle havuzdan olay pozlar

Kanal D’nin reyting rekorları kıran Camdaki Kız dizisinin kötü kadını Cana’yı canlandıran Hande Ataizi, dizi sezon finali yapar yapmaz soluğu tatilde aldı. Kendisinden 21 yaş küçük sevgilisi Dinç Aydoğdu ile havuz sefası yapan Hande Ataizi, o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Camdaki Kız’ın Cana’sı Hande Ataizi’den 21 yaş küçük sevgilisiyle havuzdan olay pozlar

Camdaki Kız dizisinde canlandırdığı Cana karakteriyle gündemden düşmeyen Hande Ataizi, dizi sezon finali yapar yapmaz soluğu sevgilisiyle birlikte tatilde aldı.

Bir süredir kendisinden 21 yaş küçük Dinç Aydoğdu ile birlikte olan Hande Ataizi, sosyal medya hesabından sevgilisiyle havuz sefası yaptığı anları paylaştı.

1

Hande Ataizi'nin tatil paylaşımı sosyal medyaya bomba gibi düşerken oyuncunun siyah mayosuyla fit halleri takipçilerinden tam not aldı.

Ekran Alıntısı

Hande Ataizi ile Dinç Aydoğdu'nun havuz başında verdikleri pozlar, kısa sürede çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tarafından yoğun ilgi görerek gündem oldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
eee nede olsa eskilerden başkada bişi beklenmez zaten gayet normal
yukardaki yorumlara bak hayırdır ya kadın taa gibi zaten taa gibide sevgilisi var artı onlar mutlu size noluyo ki hayret bisey ya
Kadın hakları savunucuları bu kadınları bu hale getiren bu tür kadınları kadınlara kötü örnek olmuyor mu
Geri Dön