Can Yaman'ın libido sözlerine usta oyuncu Genco Erkal'dan tepki geldi

Can Yaman'ın oyuncuların “libidosu olanlar ve olmayanlar” diye ikiye ayrıldığı yönündeki sözleri tepki çekti. Usta tiyatrosu Genco Erkal'dan ise libido tartışmalarına yanıt geldi.

Can Yaman'ın libido sözlerine usta oyuncu Genco Erkal'dan tepki geldi

Can Yaman'ın libido açıklamasına usta oyuncu Genco Erkal tepki gösterdi.

Genco Erkal sosyal medya hesabından “Libidosu var mı yok mu yerine beyni var mı yok mu’yu tartışsak nasıl olur?” diye yazdı.

genco

NE OLMUŞTU?

Can Yaman, Hürriyet’ten Cengiz Semercioğlu’na verdiği röportajda, son dönemlerde yaptıkları işler başarılı olmayan erkek oyuncuların hepsinin ‘libidosu olmayan’ partnerlerle çalıştığı yönünde ifadeler kullandı.

Yaman, Erkenci Kuş isimli dizide birlikte rol aldıkları Demet Özdemir’le 20. bölümde sevgili olduklarını belirterek, “Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım. Ben hep şunu söylüyorum, oyuncular ikiye ayrılıyor; libidosu olanlar, libidosu olmayanlar… Cast da buna göre yapılmalı. Son yıllarda işi tutmayan jönlere bak; hepsinin libidosu olmayan partnerleri vardı. Seyirciye ‘Bunlar gerçekten sevişiyor mu sevişmiyor mu’ diye sordurtamazsan o iş tutmaz. Demet’le bizim çekimimiz tavandı, maksimum olduk” dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
genco erkal gibi bir ustanın bu herifin sözlerini dikkate alıp bir tweet atması bile bu herif için çok sevindirici bir şey. çünkü bunlar oyunculuk yapmaya çalışan yeni yetmeler ve yer aldıkları yapımların hiçbir kalıcılığı yok (unutulup gidecek yapımlar). oysa usta isimler & yaptıkları değerli işler hep hatırlanacak.
adam haklı beyler.. dağılın...
evet libidon tavsan beynini bilmiyorum hahhahaha odamo acaba.....
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler