SPOR

CANLI

Caner Erkin, Asena Erkin boşandı

Fenerbahçeli milli futbolcu Caner Erkin’le Asena Erkin 5 dakikada güle oynaya boşandılar.

Caner Erkin, Asena Erkin boşandı

Boşanmadan önce mahkeme hakimiyle maç sohbeti yapan Caner Erkin, hakimin “Sizin durumunuz iyi” sözlerine, “Evet iyi. Böyle söylediğinize göre siz Galatasaraylısınız galiba” diye cevap verdi. Hakim, Caner Erkin’in sözlerine güldü. Asena Erkin de duruşma çıkışı, “Bir şey yok. Yan yanayız. Mutluyuz, sıkıntı yok” dedi.

MAHKEMEDE GÜLÜŞTÜLER

Geçtiğimiz hafta boşanma hediyesi olarak eşine 2 milyon 700 bin liraya cip hediye ettiği kamuoyuna yansıyan Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin’le Asena Erkin, mahkemede güle oynaya boşandı. İstanbul Aile Mahkemesi’ne sabah erken saatlerinde başlayan duruşma 5 dakika sürdü.

Taraf avukatları daha sonra müvekkillerinin boşanmasına karar verilmesini istedi. Mahkeme hakimi konuşmaların ardından anlaşmalı boşanmak isteyen çiftin boşanmasına karar verdi. Tarafların müşterek çocuğu 5 yaşındaki Çınar Erkin’in velayetinin davalı anneye verilmesine karara bağlandı.

CANER ERKİN'DEN AYRILIK AÇIKLAMASI


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Böyle koca her kıza lazım :(( Beyaz atlı prensibimizi bekliyoruz bakalım şansımıza ne çıkacak ? :((
Seni alabilirim
bu para bende olsun sen benide alırsın sevda sen paraya tapanlardansın
@61_azrail_34 Mesele para değil adam bi kere sahip çıktı karısına tamam boşandılar ama dost olarak ayrıldı GERzek onu diyorum ben
Takım
O
Av
P
Geri Dön