MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Cennet Mahallesi'nin Organizatör Rıza'sının eşi de çok ünlü çıktı! Görenler gözlerine inanamadı

Bir döneme damga vuran Cennet Mahallesi oyuncularının son halleri sık sık gündem oluyor. Oyuncuları arasında Müjdat Gezen, Melek Baykal, Özkan Uğur, Alişan ve Çağla Şıkel gibi isimlerin yer aldığı dizide Organizatör Rıza karakterine hayat veren Levent Tülek bu rolüyle hafızalara kazındı. Tülek’in eşi de çok ünlü bir isim çıktı.

Cennet Mahallesi'nin Organizatör Rıza'sının eşi de çok ünlü çıktı! Görenler gözlerine inanamadı

Sevilen dizilerden biri olan Cennet Mahallesi unutulmaz yapımlar arasında yer alıyor. Usta sanatçı Özkan Uğur'un da kadrosunda bulunduğu dizide Organizatör Rıza karakterine Levent Tülek hayat veriyordu. Sevilen ismin eşinin kim olduğunu duyanlar çok şaşırdı.

cennet-mahallesi-organizatör-rıza

Gırgıriye filminin dizi versiyonu olan Cennet Mahallesi 11 Haziran 2004 ile 9 Haziran 2007 tarihleri arasında yayınlandı.

cennet

Güçlü oyuncu kadrosuna sahip olan dizide Organizatör Rıza'ya hayat veren Levent Tülek oyunculuğu ile dikkat çekmişti.

levent-tülek

Levent Tülek daha sona Dudullu Postası ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi yapımlarda rol aldı.

cennet-mahallesi-rıza

Şimdilerde 58 yaşında olan Tülek, 2015 yılında meslektaşı Pelinsu Pir ile evlendi. Ünlü oyuncu Özcan Deniz ve Aslı Enver'in başrollerini paylaştığı İstanbullu Gelin dizisinde rol almıştı.

pelinsu-pir

Nurgül karakterini canlandıran ünlü isim büyük beğeni toplamıştı. 51 yaşında olan Pelinsu Pir'in rol aldığı yapımlar arasında Behzat Ç, Kızlar Yurdu, Savcının Karısı, Şen Dullar, Sultan Makamı da bulunuyor.

son2

Vitrin


En Çok Aranan Haberler