MAGAZİN

Cihangir Ceyhan paylaştı, sosyal medya yıkıldı! Evli ve çocuklu çıktı

Camdaki Kız'ın Hayri'si Cihangir Ceyhan ilk kez özel hayatıyla ilgili paylaşım yapınca gündem oldu. Ceyhan bir fotoğraf paylaştı sosyal medya adeta yıkıldı. Yakışıklı oyuncu 1 yaşına basan oğlu İlhan Cihangir’in doğum gününü kutladı. Cihangir Ceyhan'in bu paylaşımla evli ve çocuklu olduğu ortaya çıktı.

Cihangir Ceyhan paylaştı, sosyal medya yıkıldı! Evli ve çocuklu çıktı

Sıfır Bir adlı dizide Cio olarak bilinen Cihangir Ceyhan ardından Çukur'a dahil olmuş ve geniş bir hayran kitlesi yaratmıştı. Özel hayatını gözlerden uzak yaşayan, Alev Alev dizisinden sonra Camdaki Kız'a dahil olan başarılı oyuncu Cihangir Ceyhan sosyal medyayı salladı.

Camdaki Kız'ın Hayri'si Cihangir Ceyhan ilk kez özel hayatıyla ilgili bir fotoğraf paylaşınca sosyal medya yıkıldı. Ceyhan oğlu İlhan Cihangir’in 1 yaşını kutladı. Yakışıklı oyuncunun evli ve çocuklu olduğu bu fotoğrafla ortaya çıktı.

2

"HIZIR YOLDAŞIN OLSUN"

Yakışıklı oyuncu bazı fotoğraflarını paylaşıp "İlhan Cihangir’imiz 1 yaşında. Rabbim sana sağlık afiyet versin evladım. Hızır yoldaşın olsun… Allah sana ilim irfan bahşetsin" notunu düştü.

3

Özel hayatını gözlerden uzak yaşayan oyuncunun pozlarını görenler "Yok artık evli mi ben şok" yorumlarında bulundu. Cihangir Ceyhan'ın Fatma Ceyhan ile evli olduğu iddia edildi.

Ekran Alıntısı

Bazı takipçiler bu miniğin ünlü oyuncunun yeğeni olduğunu söylese de ünlü oyuncunun çocuğu olduğu ortaya çıktı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler