MAGAZİN

Çılgın Sedat'ın evinde yangın çıktı! Engelli oğluna sarılıp ağladı

Beylikdüzü'nde şarkıcı Çılgın Sedat'ın evinde yangın çıktı. Engelli çocuğuna sarılan ünlü şarkıcı, gözyaşlarına boğuldu.

Beylikdüzü'nde şarkıcı Çılgın Sedat'ın ailesi ile birlikte yaşadığı villada yangın çıktı. Yangın haberini duyar duymaz olay yerine gelen ünlü şarkıcı, ailesini göremeyince sinir krizleri geçirdi. Ünlü şarkıcının engelli çocuğu ve ailesine kavuştuğu anlarda duygusal anlar yaşandı.

AW250868_01

SEBEBİ BELİRLENEMEDİ

Edinilen bilgilere göre olay 15.00 sıralarında Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi'nde lüks sitede bulunan villada meydana geldi. 3 katlı villalın giriş katında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangına kısa sürede müdahale eden itfaiye ekipleri, duman tahliyesi çalışmalarına başladı. Yangın tamamen söndürülürken, evde maddi hasar oluştu.

AW250868_02

ÇILGIN SEDAT SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Yangının yaşandığı villada eşi ve iki çocuğu ile birlikte ünlü şarkıcısı Çılgın Sedat'ın ikamet ettiği belirlendi. Yangın haberini alır almaz olay yerine gelen Çılgın Sedat, engelli çocuğunu ve ailesini göremeyince sinir krizi geçirdi. Komşularının sakinleştirmeye çalıştığı ünlü şarkıcı, kısa süre sonra ailesine kavuştu. Engelli oğluna ve ailesine sarılan Sedat, uzun süre gözyaşı döktü.

AW250868_03

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 40 yorum
GEÇMİŞ OLSUN
Allah korusun yavrularımızın burnu bile kanamasın
Bu adamın da başına gelmeyen kalmadı. Allah yardım etsin, şansı bir türlü rast gitmiyor.
Geri Dön