SPOR

Cimbom'un yıldızları zıvanadan çıktı!

Arda Turan'ın kaset olayının ardından Galatasaray'da gündeme oturacak bir iddia daha ortaya atıldı.

Cimbom'un yıldızları zıvanadan çıktı!

Galatasaray'ın yabancı futbolcuları artık zıvanadan çıktı. Kewell ile Baros'un bir mekanda sarhoş olduğu ve büyük bir kulübün başkanına sırnaştığı öne sürüldü.

[**MYNETSPOR'U FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN

**](http://www.facebook.com/spormynet)

[**SPOR TOTO SÜPER LİG'DEN SON GÖRÜNTÜLER İÇİN TIKLAYIN

**](http://spor.mynet.com/sportv/)

İddiaya göre, Harry Kewell ile Milan Baros, geçtiğimiz günlerde İstanbul'da çok ünlü bir restorana gitti. Yemeğinin yanında sürekli içki içen iki futbolcu, bir süre sonra ayakta duramayacak hale geldi. Kewell ile Baros alkol almaya devam ederken, kendileriyle aynı mekanda bulunan büyük kulüplerden birinin başkanını gördü. Ve Galatasaray'ın iki yıldızı, ellerinde bardaklarla söz konusu başkanın yanına gitti.

5 MİLYONA GELİRİM

İki oyuncu alkolün dozunu o kadar kaçırmışlardı ki, yanına gittikleri başkana adeta sırnaştılar. Hatta futbolculardan bir tanesi "Başkan 5 milyon euroya senin takımına transfer olurum" dedi. İki futbolcunun davranışlarından rahatsız olan başkan, çareyi mekanın çalışanlarından yardım istemekte buldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
ne kadar asparagas ve yalan bir haber ADAMLAR KESiN MUHABBET ETMiSLERDiR BELKiDE GIRGIRINA TAKILMISLARDIR BAGZI GöTVERENLERDE OLAYI CARPITMISLARDIR EGER BU DOGRUYSA'DA O BASKAN CIKSIN GERCEKLERi ANLATSIN MEDYAYA BU RESMEN HAKKA TECAVUZDUR
kewell ve baros asla böyle bi şey yapmazlar
güzel hikaye
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler