MAGAZİN

Çöp Adam 10. bölüm tek parça izle! Star Tv Çöp Adam son bölümde neler yaşandı? İşte 10. bölüm fragmanı

Çöp Adam 10. bölümü izlemek isteyen seyirciler yeni bölümün detaylarını araştırıyorlar. Star Tv'nin sevilen dizisi Çöp Adam'ın son bölümünde boşanmaktan vazgeçen Berrin, Peri’ye meydan okumak için harekete geçmişti. Çöp Adam'ın 10. bölümünde yaşanacaklar merak konusu oldu. Dizinin yeni bölümünde, Tamer boşanmak istemeyen Berrin’i ikna etmeye çalışırken evde büyük bir olay yaşanmaktadır. Çöp Adam 10. bölüm izle şeklinde aramalar hızlandı. İşte tek parça ve kesintisiz Star TV Çöp Adam 10. bölüm...

Çöp Adam 10. bölüm tek parça izle! Star Tv Çöp Adam son bölümde neler yaşandı? İşte 10. bölüm fragmanı

Star Tv'nin Çöp Adam dizisi 10. yeni bölümü ile bu akşam yayınlanacak. Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu'nun başrollerini paylaştığı Çöp Adam dizisi her Çarşamba akşamı izleyicileri ile buluşuyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden uyarlanan Çöp Adam'ın 10. bölülümde heyecan dolu sahneler yaşanacak. Çöp Adam'ın 10. bölümünde Peri’nin yeni planı, aile problemlerini çözmeye çalışan Tamer’i çileden çıkarınca, bütün aile derinden sarsılır.

ÇÖP ADAM 10. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

çöp adam 10. bölüm izle

ÇÖP ADAM 10. BÖLÜM ÖZETİ

Berrin’in tuzağına düşen Peri, Tamer’in kendisine yalan söyleyip karısıyla buluşmaya gelmesiyle büyük hayal kırklığı yaşar ama bu kez kendini kontrol etmeyi başarır. Tamer boşanmak istemeyen Berrin’i ikna etmeye çalışırken evde büyük bir olay yaşanmaktadır.

çöp adam 10. bölüm konusu

Dilber’in doğru söylediğine inanan Meryem onu yalıya getirerek büyük bir bombanın pimini çekmiş olur. Büyük yüzleşme gerçekleri su yüzüne çıkarır.

çöp adam 10. bölüm fragmanı

Berrin’in aile krizinin yönetiminde başrolü üstlenmesiyle kendini iyice dışlanmış hisseden Peri’nin kendi köşesine çekilmeye hiç niyeti yoktur.

çöp adam on

Peri’nin yeni planı, aile problemlerini çözmeye çalışan Tamer’i çileden çıkarınca, bütün aile derinden sarsılır.

çöp adam 10. bölümde neler olacak

ÇÖP ADAM SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Çöp Adam'ın son bölümü olan 9. bölümünde yaşananlar şu şekilde;

Kızları Damla'yı mutlu etmek için bir araya gelen Berrin ve Tamer, Peri'nin ani baskınıyla şaşkına dönerler. Onları birlikte gören Peri'nin tepkisi çok büyük olur.

Tamer çocuğunun gözü önünde yaşanan olayın hesabını Peri'den sorar. İlk büyük kavgalarını ederken bile birbirlerine olan tutkuları galip gelir.

çöp adam 9. bölüm

Bülent'in kızı olduğunu iddia eden Dilber, Meryem'in kafasını karıştırmıştır.

Babasının geçmişiyle ilgili bilgi almak istediği Aysel durumu öğrenince işin peşine düşmek için Meryem'i sıkıştırır.

çöp adam 9. bölüm konusu

Peri'nin çıkardığı son olay, Berrin'in karar değiştirmesine neden olur.

Boşanmaktan vazgeçen Berrin, Peri'ye meydan okumak için harekete geçince Tamer kendini büyük bir çekişmenin içinde bulur.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler