Çukur 3. sezon 1. bölümden ilk sahne yayınlandı! Çukur yeni sezon ne zaman başlıyor?

Çukur dizisinin meraka beklenen 3. yeni sezon 1. bölümünden ilk sahneler yayınlandı. Çukur'da İdris Koçovalı'nın ölmesi cezaevinde olan aile üyelerini yıkıyor. Selim gözyaşlarına boğulurken, Cumali ise sinir krizi geçiriyor. İşte Çukur yeni sezondan ilk görüntüler.

Show TV’de ekrana gelen, 16 Eylül Pazartesi yeni bölümü ile izleyicilerle buluşacak olan Ay Yapım imzalı fenomen dizi Çukur’un 3. sezonundan ilk sahne yayınlandı.

"İDRİS KOÇOVALI ÖLMÜŞ, SİZ NİYE YAŞIYORSUNUZ?"
Emmi’nin sesiyle Çukur’un 1. ve 2. sezonundan özel bölümler izleyicilerle buluştu. Hemen ardından ise uzun zamandır merakla beklenen yeni sezondan ilk sahne ekrana geldi. Yayınlanan yeni sezon sahnesinde İdris’in ölüm haberiyle sarsılan Koçovalıların acısı izleyenlerin yüreklerini dağladı.

Zor zapt edilen Cumali’nin “İdris Koçovalı ölmüş, siz niye yaşıyorsunuz? İdris Koçovalı’ya kalmayan dünya size kalır mı? Babam!” sözlerinin yankılandığı duygu yüklü sahne izleyenleri gözyaşlarına boğarken, Sadettin’in Vartolu’ya döndüğü anlar dikkat çekti.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor.

Çukur (1)

ÇUKUR YENİ SEZON FRAGMANI
“Yamaç ve İdris’e neler olacak?” sorusunun yanıtı uzun zamandır merakla bekleniyordu. Koçovalı kadınların hayatı karşılığında Yamaç ya da İdris’in canını isteyen Yücel’in baba-oğlu karşı karşıya getirdiği anlar ekran başındakileri soluksuz bırakmıştı.

Yayınlanan üçüncü sezon ilk tanıtımında Cumali’nin “İdris Koçovalı ölmüş, siz niye yaşıyorsunuz?” sözleri ise izleyenleri şoke etti. İdris’in kollarına yığıldığı Yamaç’ın deliye döndüğü ve ağzından “Sen babanı öldürmek zorunda kaldın mı hiç?” sözlerinin döküldüğü nefesleri kesen tanıtımda İdris’in eşyalarını kapının önünde bulan Sultan gözyaşlarına hakim olamadı.

Diziye dahil olan Damla Sönmez’in de ilk kez görüldüğü yeni sezon tanıtımı heyecanı yükseltirken, darmaduman olan Koçovalıların neler yaşayacağı merakla bekleniyor. Çukur 3. Sezonuyla 16 Eylül Pazartesi akşamı 20.00'de Show TV'de.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
50 bolum sonra mezardan kalkar nasil olsa
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler