MAGAZİN

Çukur dizisine flaş transfer! Çağla Demir Çukur'da hangi rolde oynayacak?

Show Tv'nin fenomen dizisi Çukur Mayıs ayında final yaparak ekrana veda edecek. Dizinin finali yaklaşırken sürpriz bir transfer gerçekleşti. Çukur'un kadrosuna katılan oyuncu Çağla Demir, dizinin yeni bölümlerinde Leyla karakterine hayat verecek.

Çukur dizisine flaş transfer! Çağla Demir Çukur'da hangi rolde oynayacak?

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Nejat İşler, Damla Sönmez, Rıza Kocaoğlu, Burak Dakak, Müfit Kayacan ve Perihan Savaş gibi isimlerin yer aldığı Çukur dizisi, Mayıs ayında final yaparak ekrana veda edecek. Çukur dizisinin geçtiğimiz bölümlerinde 2 yıllık bir zaman atlaması yaşanmış ve Yamaç yepyeni bir Çukur'a uyanmıştı.

Çukur (3)

4 sezonluk ekran yolculuğunu tamamlayacak olan Çukur dizisine yeni bölümde Çağla Demir de katılacak. Güzel oyuncu Çukur'da Leyla karakterine hayat verecek.

siyah-inci-dizisi-ecenin-cagla-demir-boyu-kac

ÇAĞLA DEMİR KİMDİR?

Çağla Demir 1992 yılında Samsun'da doğdu. İlk ve orta öğretimini bu şehirde tamamladı. Ankara Başkent İletişim Akademisi'nde oyunculuk eğitimi alan sanatçı, kariyerine 2014 yılında rol aldığı "Medcezir" dizisi ile başladı.

cagla-demir-kimdir-cagla-demir-meslegi-ne-cagla-13569026_4520_amp

İki sezon boyunca 'Banu' karakteriyle 'Kara Sevda' dizisinde yer alan Çağla Demir, ardından 'Siyah İnci', 'Kocaman Ailem' ve 'Elimi Bırakma' adlı dizilerinde oynadı. Aynı zamanda, 2018 ve 2019 yıllarında "GQ Clear Men of the Year" ve "Armani Si Passione" kampanyalarının bir parçası oldu.

Çağla Demir'in oynadığı dizi ve filmler

Bayi Toplantısı (Film, 2020)
Elimi Bırakma (TV Dizisi, 2019)
Kocaman Ailem (TV Dizisi, 2018)
Siyah İnci (TV Dizisi, 2017)
Kara Sevda (TV Dizisi, 2015-2017)
Medcezir (TV Dizisi, 2014)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
kadro süper set süper ama 2.5 saat dizi nedir arkadaş ayıp yaw kaliteli bir iş nasıl böyle kötü olur uzatmak için gereksiz çekimler izletiyorlar yazık bu çalışanları dizi sektörü çökecek tv izleme oranları sıfırlanacak haberleri yok bu tv kanallarının
yaman emmisini postalar dizi biter.
Geri Dön