Damla Ersubaşı şiddet gördüğü eşi Mustafa Can Keser ile 15 dakikada boşandı

'Sihirli Annem' dizisinde canlandırdığı 'Tuğçe' karakteriyle tanınan Damla Ersubaşı, 4 yıllık eşi işletmeci Mustafa Can Keser ile anlaşmalı olarak boşandı.

Damla Ersubaşı şiddet gördüğü eşi Mustafa Can Keser ile 15 dakikada boşandı

'Sihirli Annem' dizisinde canlandırdığı 'Tuğçe' karakteriyle ünlenen Damla Ersubaşı şiddet gördüğü eşi Mustafa Can Keser ile boşandı.

İstanbul Aile Mahkemesi’nde bugün görülen davaya Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser avukatlarıyla katıldı. Gizli görülen duruşmada taraflar hakime boşanmak istediklerini söyledi. 15 dakika süren duruşma sonunda hakim, çifti tek celsede boşadı.

Sözcü'den Hayati Arıgan'ın haberine göre; Mustafa Can Keser, Damla Ersubaşı ikinci bebeğine hamileyken bir kadınla samimi şekilde yakalanmıştı. Eşinin kendisini aldattığını kabul eden oyuncu, evliliğine devam etme kararı almıştı. Keser'in Ersubaşı'yı darp ettiği de gündeme bomba gibi düşmüştü.

damlaersubasi-1-660x371

Mustafa Can Keser'in 2017 yılında Damla Ersubaşı ve kendi kardeşi Alev Keser'i darp ettiği hatta mahkemelik olduğu öğrenilmişti. Damla Ersubaşı'nın eşi Mustafa Can Keser şiddet iddialarını kabul etmiş ve pişman olduğunu dile getirmişti.

Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser 2016 yılında evlenmişti. Çiftin ilk kızları Zehra 2017 yılında, ikinci kızları Zeynep Nisa ise geçen kasım ayında dünyaya gelmişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
adamın sifata bak ne bekliyom iyi aile babasımi
nafaka için kaç yıl evli kalmak gerekiyor? gerçi 2 çocuktan iyi para alır ha şimdi. şu adamın kadın dövmeme gibi bir olasılığı olabilir mi tipe bak :D
Ya anlamıyorum. Bu tipleri bulmak için çok araştırma yapıyorlar mı? Kıza bak bir de turşu fıçısına...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler