MAGAZİN

Danla Bilic pahalı cipiyle dikkat çekti! Yeni Enes Batur açıklaması

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic geçtiğimiz günlerde Enes Batur itirafıyla dikkat çekmişti. Nişantaşı'nda görüntülenen Bilic yeni açıklamasında "Şakalaşıyoruz, gülüp geçsinler" dedi. Bilic'in lüks cipiyle dikkat çekti.

Danla Bilic, son dönemde kendisine aşık olduğunu iddia ettiği meslektaşı Enes Batur’un izinden gidiyor. Batur’un geçtiğimiz günlerde 1 milyon 350 bin TL’lik BMW I8 model aracıyla gündeme gelmesinden sonra Bilic’de önceki gün Nişantaşı City’s’de milyonluk Mercedes model cipiyle objektiflere takıldı.

Snob Magazin'in haberine göre; Bilic, “Kazandığım parayla aldım. Kendi aracım” dedi. Cadılar Bayramı kostümü almak için dışarı çıktığını belirten Bilic, “YouTube kanalım için özel bir çekim yapacağım. Ya da fotoğraf çekimi de olabilir. O yüzden kıyafet bakıyorum” dedi.

“Enes Batur bana aşık” sözleri hatırlatılmasına sosyal medya fenomeni, “Yeterince konuştum. Şakalaşıyoruz, gülüp geçsinler. Enes’imle neden ciddi kavga edelim” diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 41 yorum
Nasıl bir dünyada yaşıyoruz emek veren çalışan aç hiç bir iş yapmayan saçma sapan hiçbir iş yapmayan insanlar servet içinde bu kadın ne iş yapar da 1 milyonluk araba alır devlete vergi verirmi asgari ucretliden her ay vegi alan devlet gençleri yozlastiran cadılar bayramı diye batıya ait gelenekleri çocuklara aşılayan bunlardan da vergi alıyor mu
o zaman git sende youtuber ol girişimci ol icerik bul insanları eglendir sen de zengin ol. Kimse askeri maaş ile calışan birine youtube acamazsın demiyor. Artık yeter şu zenginlerin nasıl zengin olduğu onların sorunu sizin değil.
@hsan_2017 Kardeşim devir bu devir. İki reklam yakaladın mı bitti. Kazma kürek emek o işler bitti artık. İlerde bunlar bile diyecek ki ya ne kadar kolay para kazanıyor biz akşama kadar gündem de kalmak için ne şekillere girdik . Yani gözünü aç zamanı kaçırma.
bunların mesleği ne allah aşkına bi de meslektaş demişler. biz 3 kuruş kazanalım onunda 1 kuruşunu devlete vergi diye verelim. bunlar ne vergi veriyorlar bi açıklasınlar da bilelim.
bunlar vergi veriyor mu çok merak ediyorum
evet youtube nin hesaplarına yatırdığı paradan otomatik kesiliyor
göstermelik.
Geri Dön