"Deliler" filmine Almanya’dan kısıtlama!

"Deliler Fatih'in Fermanı" filminin yapımcılarından ve başrol oyuncularından Cem Uçan, "Avrupa'da, Almanya'da ne yapılırsa yapılsın nasıl bir kısıtlamayla karşılaşırsak karşılaşalım 'Deliler' Almanya'ya gidecek. Bize vakit ayıran, bizim için özveri gösteren, kendi ülkemin insanlarıyla birlikte filmimizi seyredeceğiz." dedi.

Almanya'da Bağımsız Film Denetleme Kurulu (FSK) tarafından içerdiği şiddet sahneleri nedeniyle +18 yaş sınırlaması getirilen "Deliler Fatih'in Fermanı" filmi yarın Almanya'nın yanı sıra Avrupa'nın 5 ülkesinde daha gösterime girecek.
Özellikle aksiyon sahneleri ve görselliğiyle dikkatleri çeken filmin oyuncuları, yakın zamanda Almanya'da yapılması planlanan galada gurbetçi izleyicilerle bir araya gelecek.
Osmanlı'daki Deliler Akıncı Grubu'nun konu edildiği filmde "Gökkurt" karakterini canlandıran Cem Uçan, +18 yaş sınırını talihsizlik olarak değerlendirdi.

"Deliler" filmine Almanya’dan kısıtlama!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Aptal herifler Game of Thrones veya 300Spartalı için böyle kısıtlama getirmişmiydiler. Ayıla bayıla seyrettiler içi vahşet dolu filmleri Vikings içinde vahşet olmayan dizimiydi. Bunlara +18 kararı varmıydı?
bu film hem ırkçılık ve şövenizmin dibine vurmuş hem de türklerin kahramanlığını anlatayım derken onları barbar olarak tasvir etmiş, tam bi rezalet..!!!
petekkayanın uzerindeki motif hac işareti...yani haclıların kıyafetine benziyor nasıl bir tarihi gerçeklikse artık..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler