Demet Akalın: Son bir ay senden nefret ettik

Şarkıcı Demet Akalın, sosyal medya hesabı üzerinden Nisa'nın elenmesini esprili bir notla kutlayan Survivor Evrim'e tepki gösterdi.

Demet Akalın: Son bir ay senden nefret ettik

Dokunulmazlık oyunlarının hepsinde birinci olarak elenme adayı isimlerini belirleyen isim olan Sercan Yıldırım performansıyla göz doldurdu. Sercan sırasıyla eleme potasına Berkan Karabulut, Nisa, ve Barış Yağcı’yı sokarak sürprize imza attı. Gecenin sonunda Survivor adasına veda eden isimse Nisa oldu. Yaşanan bu sürpriz vedanın ardından adadan son elenen yarışmacı olan Evrim Keklik, Nisa’nın elenmesiyle ilgili olarak dikkat çekici bir paylaşımda bulundu.

Hadise’nin bir şarkısı ile bu sürpriz eleme sonucunu değerlendiren ve durumdan memnuniyet duyduğunu gösteren Evrim şunları yazdı: “Hadise ne demiş ‘her şey burada bitti, toparlan gidiyorsun” ve paylaşımının sonuna gülücük emojisi koydu.

demet-akalin1

Yarışmayı başından beri yakından takip eden Demet Akalın’sa Evrim’in bu paylaşımını Twitter hesabına taşıdı ve Nisa’ya olan desteğini elenmiş olsa da bir kez daha gösterdi ve şu ifadeleri kullandı: “Ayy sen şimdi dalga mı geçtin Nisa’yla! Seni sevip desteklemekten nasıl nefret ettik son bir ay bir bilsen! Nisa gönüllerin şampiyonu oldu ya sen?”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Demet bende senden var olduğundan beri nefret ediyorum. Çünkü yalakalık sende, yalan sen ve kocanda( boşanmış kocan), devletin vergisini vermeyen ve kul hakkı yiyen sen ve kocan. daha çok şey sayabilirim ama inşallah bu dünyada bunun hesabını ödersiniz.
güya sanatçı demet akalın uğraştığı ucuz şeylere bak kalitesiz demet sonradan görme tavrından senden antipati ve bilmiş halinden kimse haz almıyor
ben senden nefret ediyorum sorsan dini nikahımız var dersin yaptıgın zina büyük günahlardan size hesap soran olmaz köprü beleş dimi boş dünya oyalan dur dünya
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler