MAGAZİN

Deniz Akkaya, Gülşah Saraçoğlu ve Selin Ciğerci'yi bu sefer de hırsızlıkla suçladı

Deniz Akkaya kavgalı olduğu Selin Ciğerci hakkında iddialarını sürdürüyor. Akkaya'nın hedefinde bu sefer hem Ciğerci hem de yakın arkadaşları Gülben Ergen ve Gülşah Saraçoğlu vardı.

Söylemezsem Olmaz programında Selin Ciğerci ile ilgili iddialar sürüyor. Ciğerci'nin kavgalı olduğu Deniz Akkaya'nın yeni iddiaları gündem oldu.

Programın bugünkü bölümünde Deniz Akkaya, Selin Ciğerci'nin bir arkadaşının çantasından para çaldığını söyledi. Akkaya hırsızlık anının görüntülerinin de olduğunu iddia ederken bununla da kalmadı.

Deniz Akkaya Selin Ciğerci, Gülben Ergen ve Gülşah Saraçoğlu hakkında yaptığı yorumlarla herkesi şoke etti. Akkaya aynı zamanda Gülşah Saraçoğlu'nun da hırsızlıkla suçlandığını iddia etti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
yahu tam saçmaladın haaa ! selini hiç sevmem ama türkiyenin vergi sıralamasına giren birisinede hırsız dersen aklından şüphe ederim !!! reyting için yada birilerini karalamak için saçma sapan şeyler uydurmayın !!!! rtük gereğini yapmalı böyle program ve yorumcuların ceza almadı gerekiyor...!!!
al hepsini vur birbirlerine..
git savcılığa ver bizde inanalım sana Deniz hanım
Geri Dön