MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Deva Cassel annesi Monica Bellucci'nin izinde

Dünyaca ünlü İtalyan oyuncu Monica Bellucci, yerini yavaş yavaş kızına bırakmaya başlıyor. Kızı Deva da tıpkı kendisi gibi model olarak kariyerine başlayan Bellucci, duyduğu mutluluğu sosyal medya sayfasından ilan etti.

Deva Cassel annesi Monica Bellucci'nin izinde

56 yaşındaki Bellucci ile eski eşi Vincent Cassel'ın evliliğinden dünyaya gelen büyük kızı Deva Cassel, ilk kapak pozunu Elle dergisi için verdi. Hem kendisi hem de annesi duydukları mutluluğu sosyal medya sayfalarından duyurdu.

wNZ85kRIcE-Tj4abI5_AbQ

Kızının pozuna Instagram sayfasında yer veren Monica Bellucci, "Bir zamanlar küçük bir kız vardı... Zaman çok hızlı geiyor. Hayat seni korusun canım" mesajını yazdı.

ysiip8dtxkCPLDYp1xIngA

Bellucci'nin bu paylaşımına takipçilerinden çok sayıda beğeni ve kutlama mesajı geldi.

B7322_200804_21_163219_3739

Deva Cassel de kendi Instagram sayfasında dergi ile çekilen bir pozunu "İlk kapak" mesajıyla paylaştı. Onun takipçileri de bu paylaşımı mesaj ve yorum yağmuruna tuttu.

l8dJAp6qB0iELreKb4BwhQ

Deva Cassel, bir süredir kimi zaman da annesiyle birlikte moda çekimlerinde kamera karşısına geçiyor. Hatta bu çekimlerde artık başkasıyla evli de olsa babası Vincent Cassel de onları yalnız bırakmıyor.

OZnhH9N8dUSNZRofLJ9EYw

Bellucci ile Cassel'in en büyük çocuğu olan Deva Cassel, geçen yıldan bu yana ünlü bir moda firmasının çıkardığı parfümün tanıtım filmi için kamera karşısına geçmişti.

IRREVERSIB_B5725_339110_0015

Deva Cassel'in annesi Monica Bellucci ile babası Vincent Cassel, 1999'da evlendi 2013'te boşandı.

DCE_vszReUKtTXiKWgPFuQ

Vitrin


En Çok Aranan Haberler