Doğum gününde annesi polise yakalattı! Notu okuyunca neye uğradığını şaşırdı!

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde bir anne, uyarılarına rağmen motosiklete kasksız binen oğlunun doğum gününü, trafik polisiyle yaptığı sürprizle kutladı.

Anne Nuray Kılıç, 18 yaşına giren motosiklet tutkusu olan oğlunun, tembihlerine rağmen arkadaşının kullandığı motosiklete kasksız binmesini farklı bir yöntemle engellemek için trafik polisinin yardımıyla doğum günü sürprizi gerçekleştirdi.

Annesinin bir restorana daveti üzerine doğum gününün kutlanacağından habersiz olarak motosikletle buraya gelen Ulaş Berkant Kılıç, trafik polisi Adem Beyaz tarafından restoran önünde durdurularak, kask takmadığı için cezai işlem uygulanacağını söylendi.

ANNESİNİN YAZDIĞI MEKTUBU GENCE VERDİ

Ceza makbuzunu yazmak için çıkaran polis memuru, Ulaş'ın doğum gününü kutlayarak, annesinin yazdığı mektubu gence verdi.

Sürpriz karşısında şaşıran ve annesinin yazdığı mektubunu okuyan genç, polis ekiplerine teşekkür etti.

"BENİM İÇİN SÜRPRİZ OLDU"

Ulaş Berkant Kılıç, gazetecilere yaptığı açıklamada, kendisi için büyük bir sürpriz olduğunu belirterek, "Öncelikle trafik polislerimize teşekkür ediyorum. Bu kadar olay içinde vakitlerini ayırıp böyle güzel bir organizasyon düzenlemişler. Benim için sürpriz oldu. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum." dedi.

Anne Kılıç da oğluna hem ders vermek istediğini hem de sürpriz yapmak istediğini dile getirerek, şunları kaydetti:

"Oğlumun trafik polislerinden korkusu aklıma geldi. Çünkü her eve gidişimde, 'Bugün de trafik yakalamadı.' diye konuşuyorduk. İş yerinde çalışırken trafik polisi bir ağabeyimiz vardı, onu aradım. Konudan bahsettim ve 'Yardımcı olurum tabii.' dedi. Bir mektup yazdım oğluma. Oğlumun arkadaşı Sinan, polis Adem bey, ben organize olduk ve oğlumu Ergenekon kavşağında yakaladılar. Ben çok mutlu oldum ve oğlumun mutlu olması için böyle bir sürpriz hazırladım. Onu biraz mutlu edebildiysem ne mutlu bana."

POLİSLER GENCE KASK HEDİYE ETTİ

Trafik polislerinin kask hediye ettiği Ulaş Berkant Kılıç, daha sonra ailesi ve sevenleri ile doğum gününü kutladı. (AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
hele bak polisleride oyuncak etmişler
@ataizeinanmayantengri senin gibi mallar herşeye muhalefet olduğu için anlamazlar ana yüreğinden evlat kaybetme korkusundan. Anne ve babanada beni neden yaptınız diye muhalefet oluyormusun acaba?...
@ataizeinanmayantengri polisleri ocu olatak gormeyelim onlar can ve mal guvenligini korumakla yukumluler. yani doktor ogretmen gibi hizmet ediyorlar.
çocuk şakaymıs niyetine tekrar devam ederse annesi iyi ders verememiş demektir..inş iyi ders olur ama birazda çocugun içinde olacak..
Ana yüreği başkadır . Allah tüm Annelere ve Anne adaylarına sağlık huzur versin ve tüm anneleri evlatlarıyla sınamasın inşallah ????????
canım anam
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler