MAGAZİN

Doya Doya Moda'da Batıcan'dan şok çıkış! 'Ben Bahar Candan olduğum için terk ediliyorum'

Doya Doya Moda'da Batıcan'dan şok çıkış! 'Ben Bahar Candan olduğum için terk ediliyorum'

Doya Doya Moda'da programında yine olay var! Batıcan Bahar Candan'a tepkisiyle dikkat çekti.

TV8 ekranlarında yayımlanan ve hafta içi her gün izleyicisiyle buluşan büyük beden moda yarışması Doya Doya Moda'da yarışmacılar kıyasıya rekabet içinde kendilerine en uygun kombinleri oluşturmaya çalışıyor.

Bu sırada Batıcan, alışverişini geciktiren ve mağazadan çıkamayan partneri Bahar Candan'a "Şov yapıyorsun. Artık umrumda değil ben gidiyorum. Jüri ne diyecek bilmiyorum. Kendisine moda ikonuyum diyor şov yapıyor" dedi ve onunla alışveriş yapmayı reddetti. Batıcan Candan'ı bırakıp yoluna devam ederken Bahar Candan ise onun peşinden gitti.

üaaüa

Bahar Candan'dan bu harekete tepki geldi. Candan "Ben ne yaptığım anlamadım! Ben Bahar Candan olduğum için terk ediliyorum" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
hadi ordan bahar candanmışta falan filan ben merak ediyorum bu kadın bu proğrama veya jüriye yüklü bir paramı ödüyor sadece onunun saçma sapan duruşunu açık duran kaptamadığı ağzını görmemek için ptesi günleri alışveriş bölümünde görünce bütün hafta bakmıyorum bu kadının yarıştığı müddetçede bakmayı düşünmüyorum yoksa çok güzel bir proğram
bahar hanım halk olarak size güveniyoruz
genclerin ornek aldigi guzide insanlardan. haa bir de ablan star bebegim var
Geri Dön