MAGAZİN

Doya Doya Moda'da yeni jüri üyesi kim oldu? Kemal Doğulu'nun yerine Doya Doya Moda'da jüri olan Hande Demir Acar kimdir?

TV8'de ekrana gelen moda yarışması Doya Doya Moda'nın jüri üyesi Kemal Doğulu, yarışmaya geçtiğimiz hafta veda etmişti. Kemal Doğulu'nun vedası ardından Doya Doya Moda’nın jüri koltuğunda Hande Demir Acar yer aldı. Peki, Doya Doya Moda'nın jüri üyesi olan Hande Demir Acar kimdir?

Doya Doya Moda'da yeni jüri üyesi kim oldu? Kemal Doğulu'nun yerine Doya Doya Moda'da jüri olan Hande Demir Acar kimdir?

Doya Doya Moda'ya veda eden jüri üyesi Kemal Doğulu'nun koltuğuna oturan isim belli oldu.

doya11

Hande Demir Acar, Doya Doya Moda'ya Kemal Doğulu'nun yerine konuk jüri üyesi olarak katıldı. Hande Demir Acar, jüri üyeleri Seray Sever, Gülşah Saraçoğlu ve Uğurkan Erez'e eşlik etti.

doya-doya-moda-jurisi-hande-demir-a-oixJ

KEMAL DOĞULU NEDEN AYRILDI?

Doya Doya Moda'nın sevilen jüri üyesi Kemal Doğulu, 25 Aralık Cuma ekrana gelen bölümde yarışmadan ayrıldığını açıklamıştı. Kemal Doğulu'nun programdan ayrılması herkesi gözyaşlarına boğmuştu.

Kemal Doğulu, Acun Ilıcalı'nın yeni projesi Exxen’deki programı nedeniyle yarışmadan ayrıldı. Ünlü modacı kendi adını taşıyan bir programla izleyici karşısına çıkacak.

HANDE DEMİR ACAR KİMDİR?

Hande Acar, 1984 yılında dünyaya geldi. Hande Acar,'ın annesi cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Revan Sadıkoğlu. Işık Lisesi mezunu olan Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri’nde lisansını tamamladı. 22 yaşındayken üniversitedeyken aşık olduğu, işadamı Erdinç Acar ile hayatını birleştirdi. Hande Demir ile Erdinç Acar, 2006’da nikah masasına oturmuş, 2010’da boşanmıştı. 2011’de ikinci kez evlenen ve üç çocuğu olan çift, tek celsede anlaşmalı olarak yollarını ayırdı.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler