Dünyaca ünlü oyuncudan İmamoğlu'na destek

İstanbul'da Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin 23 Haziran'da tekrarlanma kararı alınmasının ardından iş, siyaset ve sanat camiasından çok sayıda CHP'nin Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nu sosyal medyadan destek yağmuruna tuttu. Bu isimlerden biri ise dünyaca ünlü oyuncu Mark Hamill oldu.

Dünyaca ünlü oyuncudan İmamoğlu'na destek

İstanbul'da Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin 23 Haziran'da tekrarlanma kararı alınmasının ardından iş, siyaset ve sanat camiasından çok sayıda kişi CHP'nin Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nu sosyal medyadan destek yağmuruna tuttu. Bu isimlerden biri ise dünyaca ünlü oyuncu Mark Hamill oldu.

Star Wars'ta canlandırdığı Luke Skywalker karakteriyle hayranlarının gönlünde taht kuran Mark Hamill İmamoğlu'na destek verdi.

Hamill, Türk bir kullanıcısının ricası üzerine sosyal medyada destek kampanyasına dönüşen #herseyguzelolacak hastagini paylaştı.

Türk kullanıcı "#herseyguzelolacak hastagini tweetleyebilir misiniz? Türkiye'de hükümet yüzünden bir seçim problemi yaşıyoruz. Bunu tweetleyebileceğinize inanıyorum. Bunu nasıl mı biliyorum, çünkü hissettim. Güç sizinle olsun" yazdı.

Star-Wars-Luke-Skywalker-Virgin-Mark-Hamill

Bunun üzerine Hamill İmamoğlu'na destek veren hashtagi paylaştı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 44 yorum
Ne alaka... Ona ne ki....Bizim iç işlerimize elin gavuru müdahil oluyor... Çok ilginç...
Haksızlık demekki uluslararası boyutlara ulaşmış...
gavur Nasil bi terim ya senin atalarin paganliktan geliyor türklerin tarihini bi arastir cahil köpek müslüman olmayana gavur demek nasil bi mantik sende ona göre gavursun hristiyanligi Allah göndermedi mi aptal herif
@leylaucer terbiyesiz niye lan elin gavurunun icat ettigi arabayi akilli telefonu vs vs yi kullaniyorsun
@leylaucer Elin gavuru bizim müslümanlardan daha dürüst olabilirmi acaba ? nedersin !
Başkan imamoğlu
Dünyada demokrasi katliamları yaşanıyor; Filistinde, Myammarda, Venezuelada, Yemende, Sudanda, Suriyede ses çıkaran yok. Belediye seçimleri Türkiye de yapıldığı için herkes birden demokrasi havarisi olmuş. Burakın bu işleri sandık topyekün kaldırılmadı. Sandık tekrar önünüze gelecek sözünüzü orda söyleyin.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler