Dünyaya Hükmeden Bu Aileler Bizim Ailelerimize Hiç Benzemiyor!

Yeni dünya düzeni diye tutturup yeni dünyayının tapusunu alan aileler kimler?

Dünyaya Hükmeden Bu Aileler Bizim Ailelerimize Hiç Benzemiyor!

Rothshild Ailesi

Hanedanlık olarak da bilinen Rothshild'ler 18. yüzyılın sonlarında Avrupa'da bankalar kuran Alman ve Yahudi kökenli bir aile. Rothshild Ailesi'nin 1000-1500 arası ferdi olduğu biliniyor. Aile üyelerinden herhangi birinin adını ''Dünyanın 500 Zengini'' gibi listelerde görmeniz mümkün değil çünkü aile serveti gizli tutuluyor. Hakkında konuşmaya bayıldığımız İlluminati'nin başında bu ailenin olduğu söyleniyor. Artık güçlerini siz düşünün.

Tahmin edilen servetleri: 500 trilyon dolar

Rockefeller Ailesi

Kirli para, İlluminati ve yeni dünya düzeni deyince akla ilk gelen aile Rockefellerlar. 1800'lü yılların ortalarında John Davision Rockefeller tarafından kurulan aile dünyadaki pek çok banka, petrol ve endüstri şirketine sahip. ABD ve İsrail'in arkasındaki asıl güç olduğu söyleniyor. Aile hakkında dillerde dolaşan sayısız komplo teorilerinden biri ise 11 Eylül saldırısını onların düzenlediği.

Tahmin edilen servetleri: 5 ile 15 trilyon dolar arası

Oppenheimer Ailesi

Elmas ve altın ticareti yaparak dünyanın en büyük ailelerinden biri olan Oppenheimerlar da Yahudi. Dünya elmas piyasasının %80'i, altın üretiminin de %32'si onların elinde. Bunun dışında platin gibi değerli taş ve maden yataklarının çoğunluk hisselerine de sahipler. Kısacası Güney Afrika Cumhuriyeti’nin hammadde üretiminin tümü onların elinde.

Tahmin edilen servetleri: 5 milyar dolar

Habsburg Ailesi

Yıllarca tarih kitaplarında Avusturya-Macaristan İmparatorluğu olarak işlediğimiz aile, Germen soyunun en ünlü ailesidir. Oturdukları yerden tüm Avrupa'yı yöneterek dünya literatürünü değiştirmişler. Sion Manastırı ismiyle bilinen ve kendini Hz.İsa'nın soyunu korumaya adayan örgütü finanse ettikleri de söylentiler arasında. Soylu kan aşkı sebebiyle yaptıkları akraba evliliklerinin sonucu olarak dünya literatürüne Habsburg Dudağı denen hastalığı katmışlardır.

Du Pont Ailesi

S.T. Dupont çakmakları gelmesin aklınıza, bu sadece küçük bir isim benzerliği ancak sektörler çok da uzak değil. Du Pont ailesi, Amerika'nın ilk barut fabrikasını kurmuş. ABD başkanı Jefferson'ın yakın arkadaşı olan Pierre Samuel Du Pont'un, ABD ordusunun barut ihtiyacını karşıladığı söylenir. Aynı şekilde II. Dünya Savaşı'nda da Adolf Hitler'e askeri malzeme ve cephane yardımı yapmışlar. İlk atom bombası üretiminde de desteklerini esirgememişler.

Russell Ailesi

Russell Ailesi'nin dünyanın en kirli işleriyle uğraştığını söylersek yalan olmaz. Kökenleri köle ve uyuşturucu ticaretine dayanıyor. İngiliz aristokrat ailenin, Yehova Şahitleri'nin ve Masonluğun da kurucusu olduğu söyleniyor.

Warburg Ailesi

Warburg Ailesi'nin kökleri oldukça sağlam, geçmişleri 10.yy'a kadar gidiyor. Tefecilik ve elmas ticareti yanında diğer aileler gibi bankacılık yapan Warburg'lar İspanya'ya kaçmış, Rothshild ailesi ile ilişkilerini yoğunlaştırarak Avrupa'nın finans piyasasına hakim olmuşlar.

Morgan Ailesi

Morgan Ailesi'nin arkası sağlam. ABD'de enerji, ulaşım, savunma sanayi ve uzay teknolojisinde pek çok kazanım elde etmiş olan aile, Rockefellerlar'ın himayesinde bulunuyor. Amerikan İç Savaşı sırasında Amerikan Masonik Devleti'ni dolandırmakla suçlansalar da mahkemeden beraat ederek üstüne bir de tazminat almışlar.

Bundy Ailesi

16. yüzyılda Amerika'ya göç eden ailenin pek çok üyesi ABD yönetiminde önemli görevler üstlenmiştir. Aile üyelerinden Harvey Hollister Bundy, müsteşar, hazine bakanı ve savaş sekreteri olarak görev yapmış ve atom bombasının yapımında Manhattan'da görev almıştır.

Freeman Ailesi

Freeman Ailesi de Bundy ailesi üyeleri gibi Amerikan başkanlarına danışmanlık yapmaktadır ancak söylentilere göre başkana danışmanlık yapmaktan çok emir veriyorlarmış. Aile üyelerinden Gaylord Freeman da Sion Tarikatı'nin liderlerindendir.

Collins Ailesi

New England'dan gelen köklü aile hakkında oldukça karanlık söylentiler var. Geçmişte cadılık ve büyücülükle suçlanan bazı mensupları bulunan aile aynı zamanda satanist bir kulüp olduğu söylenen Hell Fire Club üyesi. Fotoğraftan da belli zaten, bir şeyler var bunlarda. Eski Amerikan başkanları Madison ve Lincoln ailenin damatlarındandır.

Astor Ailesi

Uluslararası İlişkiler Kraliyet Kurumu, Astor ailesi tarafından kurulmuştur. Kayıtlarda hayır kurumu olarak geçse de ana amacı zenginlerin çıkarlarının hükümet politikalarıyla uyuşması.

Lord Ailesi

Lord Ailesi ABD'ye 16.yy'da gelmiş, ABD yönetiminde etkin roller üstlenmiştir. Ailenin pek çok üyesinin Masonik ve Illuminist görüşlerden etkilenerek kurulan Kurukafa ve Kemik Tarikatı'nın üyeleri arasında olduğu söylenir. Söylentiler doğruysa karanlıklar lordları da diyebiliriz yani.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler