SPOR

Dursun Özbek kızdı gitti! Herkes dondu kaldı

Galatasaray Kulübü Divan Kurulu toplantısında Ayhan Özmızrak adlı üyenin, kardeşi Mehmet Özbek için, "Madem bu kadar çalışkan ve becerikliydi, neden yönetime almadınız?" diye sormasına sinirlenen kulüp başkanı Dursun Özbek, toplantıyı terk etti.

Dursun Özbek kızdı gitti! Herkes dondu kaldı

Galatasaray Kulübü'nün bugün yapılan Divan Kurulu Toplantısı'nda gergin anlar yaşandı.

Galatasaray Lisesi'nde gerçekleştirilen toplantının başında üyelere hitape eden kulüp başkanı Dursun Özbek, finansal fair play kriterleriyle ilgili olarak hafta başında UEFA yetkilileri ile İsviçre'de yaptığı görüşme hakkında bilgi verdi.

Özbek'in konuşmasının ardından söz alan divan kurulu üyesi Ayhan Özmızrak (üstte), Galatasaray Yönetim Kurulu'na sert eleştirilerde bulundu. Özmızrak, konuşmasının ilerleyen bölümlerinde sözü Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu'na alınan başkan Dursun Özbek'in kardeşi Mehmet Özbek'e getirip, "Başkana soruyorum; madem Mehmet Özbek bu kadar çalışkan ve becerikliydi, neden yönetime almadınız?" diye sordu.

Özmızrak'ın bu sözlerine sinirlenen başkan Özbek, divan kurulu üyelerinin şaşkın bakışları arasında toplantı salonunu terk etti ve daha sonra arabasına binip Galatasaray Lisesi'nden ayrıldı.

Dursun Özbek'in salonu terk etmesinin ardından kürsüye çıkıp konuşma yapan divan kurulu üyesi Hayri Kozak (üstte), "Başkanın bir rahatsızlığı mı var? Dinlemesini bilmek bir meziyettir. Başkan nerede?" diye tepki gösterdi.

Bu arada Galatasaray Kulübü yetkilileri, başkan Dursun Özbek'in saat 15.00'teki bir toplantıya yetişmesi gerektiği için toplantıdan erken ayrıldığını bildirdi.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler