MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Ebru Şallı ve Uğur Akkuş evliliğinde darp iddiası olay olmuştu! Boşanma kararı aldı

Daha önce eşinden şiddet gördüğü iddialarıyla gündeme gelen Ebru Şallı'nın evliliğinde büyük kriz çıktı. Geçmişte yaşadıkları sorunları atlatan ancak beraberliklerine bir şans daha veren çiftin bu kez boşanma noktasına geldikleri iddiası gündeme bomba gibi düştü. Ebru Şallı'dan konu hakkında açıklama gecikmedi.

Ünlü manken Ebru Şallı ve eşi Uğur Akkuş, iki yıllık beraberliklerinin ardından 2019 yılında Çırağan Sarayı'nda nikâh masasına oturmuştu. Bir dönem evliliklerinde kriz yaşadıkları ve boşanacakları iddia edilen çift, geçen aylarda da darp iddiasıyla gündeme gelmişti.

Ebru Şallı

BOŞANMA KARARI ALDI

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, geçmişte yaşadıkları krizleri atlatan ancak beraberliklerine bir şans daha veren çiftin bu kez fikir ayrılıkları sebebi ile boşanma noktasına geldikleri iddia edildi. Şallı'nın evliliğini bitirmek için harekete geçtiği de konuşulanlar arasında.

AÇIKLAMA GECİKMEDİ

Ebru Şallı çıkan haberlerin ardından sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Şallı ''''Çıkan haberlere bunları yazmak istedim. Henüz açılmış, herhangi bir boşanma davası yoktur. Her evlilikte olduğu gibi zaman zaman bizde fikir ayrılıkları yaşıyoruz. Hepsi bu. Herşeyin hayırlısı olsun'' ifadelerini kullandı.

ebru şallıı

ŞİDDET İDDİASI

Uğur Akkuş'un geçtiğimiz aylarda trafikte seyir halindeyken tartıştığı Ebru Şallı'ya aracın içinde şiddet uyguladığı iddia edilmişti. Çevredekilerin yardımıyla şiddetten kurtulan Şallı ise haklarındaki darp iddiasını kesin bir dille yalanlayarak evliliğinde sorun olmadığını söylemişti.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler