Efsane geri döndü: Katlanabilir Motorola Razr sonunda görüntülendi!

Motorola’nın efsaneleşmiş kapaklı telefonu Razr geri dönüyor. Kapak yerine tıpkı Samsung Galaxy Fold ve Huawei Mate X gibi katlanabilir ekran sunacak olan yeni nesil Motorola Razr 2019 kendisini sonunda gösterdi. İşte Motorola Razr’ın görüntüleri…

Efsane geri döndü: Katlanabilir Motorola Razr sonunda görüntülendi!

Motorola katlanabilir akıllı telefon furyasına katılıyor. Daha önce Razr serisi kapaklı tasarıma sahip telefonlarıyla yüksek satış rakamlarına ulaşan Motorola, bu kez yeni nesil Motorola Razr 2019 ile yeni bir şeyler deniyor ve kapağı kaldırıp bunun yerine kapak yerine katlanabilen bir ekran yerleştiriyor. Anlatımıyla bile oldukça ilgi çeken yeni nesil Razr, ortaya çıkan görüntüleriyle de görenleri etkilemeyi başarıyor.

1

MOTOROLA RAZR 2019 GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Motorola’nın katlanabilir akıllı telefonu Motorola Razr, hafta içinde sızdırılan fotoğraflarla deyim yerindeyse arzı endam etti. Görüntülere baktığımızda gerçekten telefonun kapaklı sistem yerine bükülebilir bir ekran konseptine büründüğünü görüyoruz. Katlanmamış haliyle uzun ve ince yapılı bir akıllı telefon görüntüsü veren Motorola Razr, katlandığı haliyle ise eski tasarım diline sahip kapaklı bir telefon gibi görünüyor.

2

Görüntülere baktığımızda Motorola’nın katlanabilir akıllı telefonunun arka kısmında ise bir Razr klasiği olarak küçük bir bilgilendirme ekranı yer aldığını görüyoruz. Bu ekranın işlevleri hakkında henüz kesin bir bilgiye sahip olmasak da tıpkı Galaxy Fold’ta olduğu gibi günlük birtakım işlemlerinin bu ekran vasıtasıyla yapılabileceği görüşündeyiz.

3

MOTOROLA RAZR ÖZELLİKLERİ

Motorola Razr’ın özellikleri hakkında da yine kesin bir bilgi maalesef elimizde yok. Ancak telefonun amiral gemisi özelliklere sahip olmayacağı tahmin ediliyor. Motorola Razr, eğer söylendiği gibi orta/üst seviyeye yönelik bir cihaz olarak satışa çıkacaksa bu demek oluyor ki Motorola Razr, amiral gemisi olmayan ilk katlanabilir akıllı telefon olacak ve orta seviye akıllı telefonların arasında büyük bir avantaja sahip olacak. Ancak cihaz bu avantajını tahmini fiyatıyla fazlasıyla kaybedebilir. Zira Motorola Razr için 1500 dolarlık bir fiyat etiketi öngörülüyor. Bu katlanabilir bile olsa orta seviye özelliklere sahip olacak bir akıllı telefon için çok yüksek bir rakam. Bakalım Motorola bizleri şaşırtacak mı?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
ne alırım, nede kullanırım, aşantiyon verseler yinede alıp taşımam.
Abartma, neyi var telefonun? Gayet güzel telefon ama fiyatını göz önüne almak lazım. Yani piyasa şartlarına göre iyi fiyatlanırsa, gayet de alınabilir bir telefon.
o fiyatla ellerinde patlar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler