SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Elazığspor'un yeni hocası Sollied

Elazığspor'da Başkan Öztürk, uzun süredir devam eden teknik direktör arayışlarını Norveçli Sollied'le anlaşarak sonlandırdıklarını söyledi.

Elazığspor'un yeni hocası Sollied

Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, uzun süredir devam eden teknik direktör arayışlarını Norveçli Trond Sollied'le anlaşarak sonlandırdıklarını söyledi. Başkan Öztürk, Ankara'da bir araya geldikleri Sollied ile 2 yıllık sözleşme imzaladıklarını, transfer çalışmalarına da başladıklarını söyledi.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

Gakgoşlar, ligde kalıcı olmak istiyor
Sanica Boru Elazığspor Genel Menajeri Özgür Öztürk, Spor Toto Süper Lig'de kalıcı olmak istediklerini ve transfer çalışmalarını bu yönde sürdürdüklerini söyledi. Öztürk, yaptığı açıklamada, dün anlaşma imzaladıkları Norveçli teknik direktör Trond Johan Sollied'e güvendiklerini belirtti.

Yeni sezonda düşme korkusu yaşamayan, puan cetvelinde rahat ve yukarılara oynayan bir Sanica Boru Elazığspor olacağını ifade eden Öztürk, “Yaptığımız tüm transferler, sezon içerisinde takip ettiğimiz futbolcular ile yurt içi ve yurt dışındaki gurbetçilerden oluşuyor. Ligde kalıcı olan bir kadro kurmak peşindeyiz” diye konuştu.

Kulübün bütçesi doğrultusunda, genç ve yetenekli oyuncuları transfer etmeye çalıştıklarını vurgulayan Öztürk, 2013-2014 sezonunda yaptığı transferlerle, oynadığı futbolla herkesin aklında iz bırakacak bir Sanica Boru Elazığspor'un sahada olacağını savundu.

Özgür Öztürk, takıma önemli katkı sağlayacak yabancı oyuncular da transfer edeceklerini aktararak, gerekli yerlere nokta transferler yapılacağını belirtti. Mevcut kadrodaki yerli ve yabancı oyunculara da transfer teklifleri geldiğini dile getiren Öztürk, kulübün çıkarları doğrultusunda hareket ederek bu teklifleri değerlendirdiklerini bildirdi. Takımın 5 Temmuz'da Elazığ'da toplanıp ilk etap çalışmalarına başlayacağını belirten Öztürk, ikinci etap çalışmalarının ise Holanda'da yapılacağını sözlerine ekledi.

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler