SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Elazığspor'dan Melo'ya sert tepki!

Elazığspor kulübü oynanılan kupa maçı sonrası Melo'yu hedef alan bir açıklama yayınladı.

Elazığspor'dan Melo'ya sert tepki!

Elazığspor Kulübü'nden yapılan açıklamada, "Ziraat Türkiye Kupası B Grubu'nda Galatasaray ile oynadığımız karşılaşmada rakip takım futbolcusu Felipe Melo, 90 dakika boyunca sergilemiş olduğu agresif tavırlarıyla futbolun güzelliğine gölge düşürmüştür" denildi.

Artık bu haberi reklamsız okumak mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

Kulübün internet sitesinde yer alan açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Ziraat Türkiye Kupası B Grubu'nda Galatasaray ile oynadığımız karşılaşmada rakip takım futbolcusu Felipe Melo, 90 dakika boyunca sergilemiş olduğu agresif tavırlarıyla futbolun güzelliğine gölge düşürmüştür. Ayrıca Felipe Melo takımımızın başarılı futbolcularından Serdar Özkan'la girmiş olduğu diyalogda kendisine hiçbir şekilde müdahale edilmemesine rağmen hem maçın hakemini yanıltmış hem de fair-play ruhuna aykırı davranışta bulunmuştur. Kaldı ki bu, Felipe Melo'nun ilk davranışı olmamakla beraber eğer önüne geçilmezse Serdar Özkan gibi birçok futbolcu ve kulüpler mağdur edilmeye devam edilecektir.

Sergilediği tavırlardan dolayı Felipe Melo’yu kınıyoruz. Kırmızı karta neden olan pozisyonun Türkiye Futbol Federasyonu Disiplin Kurulu tarafından incelenip adil karar verileceğine olan inancımız tamdır."

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler