Mynet Trend

         

Empire Magazine, Yılın En İyi Filmi olarak 'Avengers: Endgame' seçti

2019 yılının en iyi 20 filmini açıklayan Empire Magazine, listenin başına Marvel yapımı Avengers: Endgame’i koydu. Son dönemin popüler filmi The Irishman listede beşinci sırada yer alırken, Tarantino imzalı Once Upon A Time In Hollywood altıncı sırada yer aldı. 2019’un En İyi 20 filmi…

Yılın En İyi Filmleri furyasına son katılan yayın Empire Magazine oldu. Sinema dünyasının prestijli yayınlarından olan Empire, yayınlandıkları listeyle herkesi çok şaşırttı. Kendi editörleriyle hazırladıkları listesini paylaşan Empire Magazine, sanat filmlerinden oluşan listesinin başına Marvel yapımı Avengers: Endgame’i layık görmüş.

2019’un En İyi 20 Filmi listesinin ilk sırasında bir dönemi kapatan Avengers: Endgame’in yer alması bazı kesimler tarafından hoş karşılanmadı. Avengers hayranları tarafından serinin başarısız filmlerinden biri ilan edilen Avengers: Endgame, aynı zamanda tüm zamanların en çok gişe yapan filmi.

TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK GİŞE YAPAN FİLMİ

2019’un En İyi 20 Filmi listesinin geneline baktığımızda; High Life, The Souvenir, The Favourite, Booksmart, Marriage Story, The Irishman gibi önemli ve ödüllü filmler bulunuyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön