SPOR

CANLI

Emre Belözoğlu Christoph Daum'un paylaşımlarına tepki gösterdi

Erol Bulut'un Fenerbahçe'deki geleceği tartışılmaya başlanmasının ardından Sarı-Lacivertli takımın eski teknik adamı Christoph Daum'un sık sık Türkiye paylaşımı yapmasına Sportif Direktör Emre Belözoğlu'ndan tepki geldi.

Emre Belözoğlu Christoph Daum'un paylaşımlarına tepki gösterdi

Fenerbahçe eski teknik direktörü Christoph Daum'un paylaşımları gündemden düşmüyor. Sarı-Lacivertli kulüp her kaybedilen puan ve maç sonarsı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündeme gelen Daum'a rahatsızlıklarını iletti...

"FENERBAHÇE'DE ÇALIŞMAYA HAZIRIM"

Erol Bulut'un aldığı her kötü sonucun ardından sosyal medya paylaşımlarıyla taraftarın dikkatini çeken Daum Fenerbahçe yönetimine göreve hazır olduğunu iletti. Eski oyuncusu Mehmet Aureilo aracılığıyla "Türkiye'yi çok seviyorum. Fenerbahçe'de çok güzel anılarım var. Hep olumlu şeyler düşünüyorum. Yapabileceğim şeyler olduğunda yardıma hazırım." mesajı gönderdi. Daum'un bu mesajı Başkan Ali Koç ve Sportif Direktör Emre Belözoğlu'na iletildi.

EMRE'DEN DAUM'A SERT CEVAP

Christoph Daum'un paylaşımları ve Fenerbahçe'ye gönderdiği mesajı Emre Belözoğlu ise sert bir dille cevapladı. Belözoğlu, "Biz hocamızın arkasındayız, arkasında duracağımızı da kendisine söyledik. Erol Bulut'a güvenimizi ilettik. Türkiye'nin zor zamanlarında paylaşım yapmayan Daum'un Fenerbahçe maçlarından sonra yapması bizi oldukça rahatsız ediyor." dediği öğrenildi. (Akşam)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
ikisi de hikaye Daum'un eskiden ne olduğunu biliyoruz artık yaşlanmıştır da. Geç onu Erol bulutu da görüyoruz Al birini vur öbürüne Hepsinin derdi "Cebim de Cebim"
Heyt yavrum beee. Daumun derdi paraymış hadi oradan nankörler. Bu adam Terimi kaçırabilen ilk ve tek adam 2004te. Brezilyadan gelip bu kim nereden bulduk bunu dediğiniz Alexi Alex yapan bu adamdır. Kendisinin de dediği gibi eğer Appiah o golü atabilseydi Denizli maçında şu an Fenerbahçe imparatorluğundan söz ediyorduk. Daumun yakaladığı puan ortalamasını tek yakalayan teknik direktör İsmail Kartal. İkisini de hunharca harcadınız.
Bence fenerbahceye ben gelmeliyim
Takım
O
Av
P
Geri Dön