SPOR

CANLI

Emre Belözoğlu: Oyuncularımın hepsi ağladı

Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Emre Belözoğlu, Ankaragücü maçı sonrası konuştu.

Emre Belözoğlu: Oyuncularımın hepsi ağladı

Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Emre Belözoğlu, Ankaragücü karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

Galibiyeti değerlendiren Emre Belözoğlu "İlk yarı sezonun en pasif oyununu oynadık. Ankaragücü çok iyiydi. Hiç beklemediğim bir oyundu. Arkadaşlara devre arasında üzgün olduğumu söyledim. İkinci yarı Fenerbahçe formasına layık futbolcu grubu vardı. Hepsine teşekkür ederim. Mesleğimiz kolay değil, inanın çok zor. Böylesine stresin içinde olmak, büyük camiaların yükünü taşımak kolay değil. Oyuncuların hepsi sahada oldu, ağladı, dışarıdan dua edenler oldu. Biz bunu hissettik. Büyük cümleler kullanmadık, sonuna kadar mücadele edeceğimizi söyledik. Bu mübarek gecenin yüzü suyu hürmetine de Allah bizim sözümüzü yerde koymadı. Camiamızdaki sinerjiyle birlikte, Allah'ın izniyle Fenerbahçe'nin yolu açık olacak. İnşallah sonunda kazanan biz oluruz. Ben kadere inanıyorum, ne varsa onu göreceğiz. Sonuna kadar mücadeleye devam edeceğiz. Rakiplerimizin ne yaptığından çok, bizim ne yaptığımız önemli." dedi.

Şampiyonluk yarışı hakkında görüşü istenen Emre Belözoğlu "Hayatta tesadüfe inanmam. Fenerbahçe, kaderinde ne varsa onu gördü. Çok da yalnız bırakıldı. Yıllarca yalnız bırakıldı. Allah da bize o süreçlerde bu takımın içinde olmayı nasip etti. Bundan her zaman gurur duydum, şeref duydum. Kadere inanıyorum, ne varsa onu göreceğiz. Çok mutluyum. Bugün bizden duasını esirgemeyen tüm Fenerbahçelilere bu galibiyeti armağan ediyorum." ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 24 yorum
ağlar tabi fırat hakemliği bırakıyor giderayak iki maçta bir fıratı verip 6 puanı verdi size kimse farkında değil niye kimse nihata ,hakem komitesine ne ayaksınız demiyor.
@hikmetcakir57 SİZİN FETÖCÜ HAKEMLERE NE DERSİN
evet sizler hakemler sayesinde sevinç gözyaşları döküyorsunuz.BJK ta ağlıyor ama haksızlıklara maruz kaldığı için.Bunlar iyi hareketler değil.Mazlum görünmek mazbut görünmek kendini acındırmak hoş şeyler değil.Timsah gözyaşları gibi.Hakemleri etki altında bırakarak aldığını o puanların yarısı helal değildir.Hak etmediniz.Evet o beğenmediğiniz hakemler olmasa ilk beşte bile olamazdınız.Bırakın bu işleri.
Buda hoca oldu milletin başına ha
Takım
O
Av
P
Geri Dön