SPOR

Emre Mor'un vücudu görenleri şaşkına çevirdi

Borussia Dortmund'da forma giyen 18 yaşındaki milli futbolcu Emre Mor'un kasları sosyal medyada 'Yeni Ronaldo' yorumlarına neden oldu.

Milli takımın genç oyuncusu Emre Mor futbolunun yanı sıra yaşam tarzı ile de dünya yıldızlarını aratmıyor. Real Madrid'in dünyaca ünlü yıldız ismi Cristiano Ronaldo'nun gibi çalışmaalarına devam eden Emre Mor'un sosyal medyada yer alan bir videoda kaslarını göstermesi dikkatlerden kaçmadı.

Dortmund'un sağlık ekibi ile özel bir çalışma yapan Emre Mor'un antrenmanlara ek olarak spor yaptığı ortaya çıktı. Karın kasları için özel bir çalışma yapan Emre Mor'un yeni hali sosyal medya kullanıcıları tarafından binlerce kez paylaşılırken genç oyuncunun Ronaldo'nun yolundan ilerlediği ifade edildi.

Vücut geliştirme için evinin bir odasını spor salonuna çeviren Emre Mor'un düzenli olarak burada vücut geliştirme sporu yaptığı iddia edildi.

İkili mücadelelerde vücudunun zayıf kalması nedeniyle Emre Mor'un sağlıklı bir şekilde spor yapmasının bireysel oyun kalitesini de arttıracağı dile getirildi.


Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler