MAGAZİN

Enes Batur lüks cip aldı! Son halini paylaştı

Bir süre önce 1 milyon 350 bin lira değerindeki Camaro SS marka otomobiliyle Etiler’de kaza yapan Enes Batur, kendine lüks bir araç aldı. Ünlü YouTuber, yeni cipine yaptığı yenilikleri paylaştı.

Enes Batur lüks cip aldı! Son halini paylaştı

Sosyal medya fenomeni Enes Batur geçtiğimiz yıl Etiler’de kaza yapmış, 1 milyon 350 bin lira değerindeki Camaro SS marka aracı kullanılamaz hale gelmişti.

5feff4282269a20ac8f52d6a

Genç YouTuber, olayın ardından kendine yeni bir araç satın aldı ve bu kez tercihini cipten yana kullandı.

2

Enes Batur, 1 milyon lira ödediği Hummer marka cipine bazı değişiklikler yaptı. Batur yaptığı değişikleri sosyal medyada paylaşarak takipçilerine "Nasıl olmuş" diye sordu.

1

'ARABA MERAKIM YOK AMA...'

Enes Batur Armağan Çağlayan'ın programında ise araba sevgilisini şu sözlerle anlattı: "Araba merakım yok ama küçüklüğümden beri hayalim televizyonda gördüğüm arabaları aldım. Merakım çok yok. Seviyorum. Benim Amerikan klasik bir arabam vardı onu kaybettim çok üzüldüm yeni bir araba aldım."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
takip edenler sayesinde yakında uçakta alır sonra uçma merakım yok der insanlarla makara geçer yazık bu amaçsız yaşayan gençliğe istisnalar kaideyi bozmaz tabi...
Yav 40 yaşındayım bazen sağda solda görüyorum bu zıpırı bunun ne iş yaptığına bu kadar parayı nasıl kazandığına anlam veremiyorum.
1350 ye aldıkları camaro abd de 30 bin dolar, polis arabası olarak kullanılıyor. Araba alırken düşünmek lazım bu arabanın burdaki fiyatı bu ama fabrika çıkış fiyatı ne diye.
öyle veya böyle. okadar para sayabilmiş demekki ve hiç umurunda bile değil. sen o taraftan bak.
Geri Dön