MAGAZİN

Engin Altan Düzyatan'ın paylaştığı son fotoğraf sosyal medyayı ikiye böldü

Diriliş Ertuğrul dizinde gösterdiği performans ile büyük beğeni toplayan Engin Altan Düzyatan yeni dizisi Kurşun için imaj değiştirmişti. Ünlü oyuncunun sosyal medyadan yaptığı son paylaşım sevenlerini ikiye böldü.

Engin Altan Düzyatan'ın paylaştığı son fotoğraf sosyal medyayı ikiye böldü

Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan, Diriliş Ertuğrul dizisinde gösterdiği performans ile izleyicilerin büyük beğenisini toplamıştı. Ünlü oyuncu, dizinin final yapmasının ardından yeni dizi Kurşun'da rol almaya başladı. Yeni dizi için imaj değiştiren Düzyatan; uzun saçları ve sakallarından vazgeçmişti.

Düzyatan'ın yeni imajına sevenleri bir türlü alışamadı. Instagram hesabından yeni haliyle yeni bir fotoğraf paylaşan oyuncuya hayranlarından yine bir çok yorum geldi.

imaj-degistiren-engin-altan-duzyatan-in-12576584_6118_m

SEVENLERİ İKİYE BÖLÜNDÜ

Engin Altan Düzyatan'ın bazı takipçileri, "Eski sakallı halini hatırlıyorum da, bu çok kötü olmuş" ve "Diriliş'teki sakallı halin daha güzeldi gerçekten" şeklinde yorumlar yaptı.

Öte yandan oyuncuya destek de geldi. Düzyatan'ın yeni haline yavaş yavaş alışan bazı hayranları da, "Nereden bakarsan bak adam karizma" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön