Erkan Petekkaya'dan tepki çeken video için açıklama: Tuzu kuru oyuncular bir de işçiye sor

Oyuncu Erkan Petekkaya sözleri kendisine ait olan 'oy korona' adlı şarkısını set arkadaşlarıyla birlikte seslendirmişti. Koronavirüs salgını olmasına rağmen Gel Dese Aşk dizisinin çekimlerinin devam etmesi ve Petekkaya'nın setten paylaştığı şarkılı videoya tepkiler geldi. Erkan Petekkaya ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada eleştirilere yanıt verdi. Petekkaya, "Bütün işçilere tek tek sordum hepsi çalışmak istedi. Tuzu kuru oyuncular, bir de işçiye sor" dedi.

Erkan Petekkaya'dan tepki çeken video için açıklama: Tuzu kuru oyuncular bir de işçiye sor

Erkan Petekkaya’nın koronavirüs videosuna meslektaşlarından tepki yağdı. Erkan Petekkaya’nın “evden çıkma Türkiye” temalı set çalışanları ile birlikte söylediği şarkı ve görüntülerde birçok kişinin yan yana, iç içe çalıştığı gerçeği izleyenleri şoke etmişti. Ünlü oyuncu gelen eleştirilere sert yanıt verdi. Petekkaya tepki çeken videosunu "Bir daha inadına" notuyla 2. defa paylaştı.

"TUZU KURU OYUNCULAR BİR DE İŞÇİYE SOR"

Erkan Petekkaya açıklamasında şunları söyledi:
"Tuzu kurular siz sanıyor musunuz herkesin evinde Netfilix , ondan bağımsız Digiturkportal var. Onlar ne izleyecek? Sokağa çıkma yasağı ilan edilmedikçe birileri çalışacak. Topu kişilere atmayın ofsayta düşersiniz. Herkes kendi kapısının önünü süpürecek. Yalan söylemeyecek. İşçi aidatlarını bir takım masalarda yiyen sendikacılar, tuzu kuru oyuncular, bir de işçiye sor. Ben teker teker sordum hepsi çalışmak istedi. Herkes evinde ve bize ihtiyaçları var. Haydi kalın sağlıcakla. Sevene sevmeyene iyi seyirler. Bilim Kurulu söylesin son sözü siz değil. (Onların da hesabını tarih soracak). Soruna dikkat böyle çekilir. Kendine iyi bak, tek çözüm bu. Artık herkes başkası için kendisine bakmayı öğrenecek. Allah'ın sopası var. "

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Tuzu kurular siz sanıyormusunuz herkesin evinde c ı ı destekli netfilix . .ondan bagımsız dijitürk portal var onlar ne izleyecek . Sokaga çıkma yasagı ilan edilmedikçe birileri çalışacak .topu kişilere atmayın ofsayta düşersiniz .herkes kendi kapısının önünü süpürecek . Yalan söylemeyecek . İşçi aidatlarını birtakım masalarda yiyen sendikacılar tuzu kuru oyuncular . Bir de işçiye sor. Ben teker teker sordum hepsi çalışmak istedi . #birdeişçiyesor herkes evinde ve bize ihtiyaçları var .ama bu gün .haydi kalın saglıcakla .sevene sevmeyene iyi seyirler . Bilim kurulu söylesin son sözü siz degil .(onlarında hesabını tarih soracak ). soruna dikkat böyle çekilir . #kendineiyibak tek çözüm bu .artık herkes başkası için kendisine bakmayı ögrenecek . Allahın sopası var.neyse haydi iyi seyirler.

Erkan Petekkaya (@erkanpetekkaya)'in paylaştığı bir gönderi ()

O VİDEOYU TEKRAR PAYLAŞTI

Erkan Petekkaya açıklamasının ardından ise Gel Dese Aşk setinde çekilen ve 'Oy korona' şarkısını söylediği videoyu Instagram hesabından "Bir daha inadına" notuyla yeniden paylaştı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 38 yorum
İtalya fransa Almanya Abd kırılıyo sen kalkmışsın işçi halklarından bahsediyosun. Zamanında o işçilere biraz fazla vereydiniz bi kaç ay evlerinde oturur kazandıklarını yerlerdi. öle ona sordum buna sordumla olmuyo bu iş.. işiniz gücünüz edebiyat...
sende guzel edebiyat yapiyon kardes klavyeden fazla sallama gercekleri gor yada bi daha oku anlayana kadar oku sonra yorum yap klavye delkanliligi yapma
adam hakli calismak zorunda olan napsin
Adamın kanalı çalışmak zorunda olan tır şoförüne saldırıyor.Zengin çalış diyende sıkıntı yokta fakir deyince mı suç.
@shera_2018 pardon nesi haklıbu ülkede 1800 tl ile geçinenler var ya bu adamın bankada en az 3 milyonu vardır başkalarının hayatını tehlikeye atmak ta suçtur
doğru söylemişiniz gercekleri sölemişiniz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler