MAGAZİN

Elçin Sangu ve Nurgül Yeşilçay'dan Erkan Petekkaya sert tepki!

Erkan Petekkaya’nın koronavirüs şarkısı sosyal medyada gündem oldu. Gel Dese Aşk dizisinin koronavirüs salgını sonrası ara vermemesi Elçin Sangu ve Nurgül Yeşilçay'ı kızdırdı.

Elçin Sangu ve Nurgül Yeşilçay'dan Erkan Petekkaya sert tepki!

Erkan Petekkaya’nın koronavirüs videosuna meslektaşlarından tepki yağdı. Erkan Petekkaya’nın “evden çıkma Türkiye” temalı set çalışanları ile birlikte söylediği şarkı ve görüntülerde birçok kişinin yan yana, iç içe çalıştığı gerçeği izleyenleri şoke etmişti.

Petekkaya'nın bu paylaşımı sonrası Elçin Sangu “Biz ne anlatıyoruz bas bas bunlar ne yapıyor. Gel de delirme. Ekibe yazık ekibe!” diyerek setin ara vermemesini eleştirdi.

Paramparça dizisinden ayrıldıktan sonra eski rol arkadaşı Erkan Petekkaya’ya dava açan Nurgül Yeşilçay’ın ise şu mesajıyla dikkat çekti:

“Uyuşturucu zararlı!!! Alkol zararlı!!! Salaklık zararlı!!! Adam sanmak daha da zararlı!!! E ben anlattım bunları.”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Nurgül hanım sütten çıkmış ak kaşık, hiç bilmez uyuşturucu, alkol, fitne fesat. Hayatın çemberinde tur bindirmiş ve anlatmış zamanında. virüs bahane, karakter şahane Nurgül.
abicim bi salın şunları okadar uyarıya rağmen kim ölüyorsa ölsün Allah aşkına yeter yaa, ülkenin ıq seviyesini çekiyorlar aşağıya
sorun onlarin ölmesi degil zaten, baska insanlara bulastirmasi, yaymasi, hastaneleri mesgul etmesi..
gerizekalılara bulaşsa şu corona
Başta sen gidersin ????
Geri Dön