Erkan Petekkaya Ekrem İmamoğlu'na 'Terbiyesiz' demişti! Erkan Petekkaya'dan Ekrem İmamoğlu açıklaması

Son dönemde set işçileriyle çektiği koronavirüs klibiyle tepkilerin odağı olan Erkan Petekkaya Ekrem İmamoğlu’na sosyal meydana yazdıklarıyla şoke etti. Erkan Petekkaya kısa süre sonra açıklama yaptı.

Erkan Petekkaya Ekrem İmamoğlu'na 'Terbiyesiz' demişti! Erkan Petekkaya'dan Ekrem İmamoğlu açıklaması

Gel Dese Aşk dizisiyle ekranlara dönen Erkan Petekkaya set işçileriyle çektiği koronavirüs klibiyle tepki çekmişti. Petekkaya yeni bir olayla gündeme geldi.

Sosyal medya hesabından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na hakaret içerikli yorumlarda bulunan Erkan Petekkaya gündeme bomba gibi düştü. Ekrem İmamoğlu’nun bir paylaşımının altına "Terbiyesiz, Defol" gibi tepkilerde bulunan ünlü oyuncu şoke etti.

Capture

Sözleri ile birçok sosyal medya kullanıcısının tepkisini çeken oyuncunun hesabı askıya alındı. Hem Twitter hem de Instagram hesabı kapanan Petekkaya'nın hacklenip hacklenmediği merak konusu oldu.

ERKAN PETEKKAYA’DAN AÇIKLAMA GELDİ!

Instagram hesabı yeniden aktif hale gelen oyuncu, konuyla ilgili olarak bir açıklama yaptı. Petekkaya, hakaret dolu ifadeleri kendisinin yazmadığını, bir çalışanının hakaret içerikli yorumları yazdığını iddia etti.

erkanpetekkaya23-1-572x660

Petekkaya açıklamasında "Daha önce 18 kez hacklediğim için bu durum da öyle bir şey zannettim. Kendisi ile konuştum çok pişman olduğunu söyledi.

45ed-575x660

Ülkemizin bu zor günlerinde tüm bu yaşananlar için çok üzgünüm..."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 208 yorum
erkan rezili sen terbiyesizin önde gidenisin millet bunu iyi biliyor
@meyi, tabi hakaret etmek bi tek size hak değil mi, ikiyüzlü riyakarlar sizi
@meyi Ey özgürlük :)
@gamlibaykus125 senin gibi andavallılar sayesinde imamoğlu bir sonraki secimde oy farkını 2 katına çıkarır. Çünkü tanınmış yüz artık. Sizin bu hakaretleriniz yanında, birde partiler milletin önüne sürecek yeni yüz de bulamıyor artık. Imamoğlu nun farkı açacak olmasına yardımcı oluyorsunuz
tepkiler gelince ilk açıklaması hesabım hacklenmiştir diyecek
oy verenler olarak gerçeklerle yüzleşince söylemek istediğimiz bu ama herkeste böyle cesaret yok. acayip dolandırıldık. ancak bu da hacklendim deyip kıvırmassa iyi.
@afmozturk işinize gelmeyenler söylenince aktroll oluyor. fırıldaklar
Olay yerine aktroll DNA'sı (kandırılmak) bırakmışsın.asdasada
Dimi.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler