Mynet Trend

         

Erkekler de bakım yapar! Braun Erkek Bakım Kiti MGK7020

Günümüzde artık kirli sakal ve şekilli sakal moda oldu. Yapılan araştırmalarda bazı erkeklerin sakalına göre iş tercihleri yaptığı sonucuna varılmış. Erkek bakım kitleri ile hızlı bir şekilde sakallarımızı kısaltıp şekil verebiliyoruz. Bu videomuzda Braun Erkek Bakım Kiti olan MGK7020 modelini hem en ince ayrıntısına kadar anlatıyor hem de deniyoruz. İyi seyirler.

Günümüzde artık kirli sakal ve şekilli sakal moda oldu. Yapılan araştırmalarda bazı erkeklerin sakalına göre iş tercihleri yaptığı ve sıfır sakal politikasına sahip firmaları tercih etmediği sonucuna varılmış. Erkek bakım kitleri ile hızlı bir şekilde sakallarımızı kısaltıp şekil verebiliyoruz.

Bu videomuzda Braun Erkek Bakım Kiti olan MGK7020 modelini inceleyip deniyoruz. Sakal kısaltmadan sakala şekil vermeye, saç kesiminden vücut tüylerinden kurtulmaya kadar bir çok alanda bu ürünü kullanabiliyorsunuz.

Eğer sizde tek bir makine alayım ve her işimi görsün diyorsanız MGK7020 modeline bir göz atabilirsiniz.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Braun beş para etmez bi ürün bu kadar abartmayın. Birkaç ay oldu alalı küçük düzeltmeler dışında kullanılmadı şimdi virüs nedeni ile kuaförler kapalı kullanırım dedim ürün yeni olmasına rağmen çalışmıyor bile
Geri Dön