SPOR

Ersin Düzen Fatih Altaylı'ya sert cevap: İspatla hiçbir ekrana çıkmam

Fatih Altaylı'nın canlı yayında Ersin Düzen hakkında aldığı maaş iddialarına Ersin Düzen'den cevap geldi.

Ersin Düzen Fatih Altaylı'ya sert cevap: İspatla hiçbir ekrana çıkmam

Ersin Düzen, canlı yayında Fatih Altaylı'ya sert cevaplar verdi. Aldığı maaş hakkında açıklamalarda bulunan Ersin Düzen, canlı yayında ateş püskürdü. İşte o konuşması...

FATİH ALTAYLI NELER SÖYLEDİ?

Bloomberg'de yayınlanan programda konuşan Altaylı, ''Günahını almayayım ama böyle böyle deniyor: Ersin Düzen, ayda 400 bin TL TRT'den, 100 bin TL de TFF'den alıyor. Rıdvan Dilmen'in söylediklerinin %95'i doğrudur. %5'ini de ben bilmiyorumdur. Rıdvan Dilmen'in bastığı yerden ses geldi. Rıdvan Dilmen, arı kovanına çomak soktu. Söylediklerinin altına imza atarım' dedi.'

ERSİN DÜZEN: YETER ARTIK!

'Ersin Düzen ise TRT Spor'da yayınlanan Stadyum programı sırasında Altaylı'ya cevap verdi.

Düzen, Altay'lı iddiasını ispatlamaya davet ederek, 'Fatih Altaylı benim için ayda TRT'den 400 bin TL, TFF'den 100 bin TL maaş alıyor diye iftira attı. Yeter artık! İspatla, bir daha ekranlar benim yüzümü görmeyecek. Eğer ispatlayamazsan sen ne yapacaksın?" dedi.

"MESLEK KARİYERİM SONA ERSE BİLE..."

Açıklamalarının kariyerinin noktalamasına neden olabileceğini vurgulayan Ersin Düzen, "Ben namusumla, lekem olmadan yaşadım bu ülkede. Burama geldi! Sürekli insanlar birbirine iftira atıyor. Meslek kariyerim sona erecek olsa bile bu konuşmayı yaptım. Bende yürek var! Çünkü benim alnım açık. Hadi bakalım iftirayı ispatlayamazsınız siz ne yapacaksınız?'' ifadesini kullandı ve daha sonra moderatörlüğünü üstlendiği programı erkenden bitirdi.

Ersin Düzen ayrıca, söylenildiği gibi 500 bin TL değil bu rakamın onda biri kadar para aldığını ifade etti. (Ajansspor)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 75 yorum
Sırf sen sunuyorsun diye ben spor programını seyretmiyorum.Anlasana artık seni sevmiyor insanlar gitmen için birşeyler yapıyorlar.Anla artık da bırak git.
@falan_filan_1 500 bin almıyormuş 50 bin liracık alıyormuş. Bunun bonuslarıda varmı ki mesela filan kulübü karala filan adama laf giydir diyen birileri varmı ki eğer böyle şeylerde oluyorsa 500 bile devede kulak olabilir Fatih ALTAYLI madem üfürdün birazcık belgeli gel, belgeli gel ki bizde burlarda bişeyler yazmaya çalışırken farazi laflar etmeyelim AÇIK OLUN KARDEŞİM NET OLUN BİZDE BİLELİM.
Sen zaten izleme izleyen izliyor adam gibi adam izlenir zaten adam olmayanı adam olmayan izler
ersin düzen düzenin yalaka tayfasidir trt katki payi odedigim her bir kuruş zehir zıkkım olsun.
Fatih Altaylııııı yorum yapmaya bile değmez.
Fatih Altaylı' nın karatında biri olsanız keşke..
@r.etkar fatih altaylıyı öpeyim sana birşey olmasın. yıllar önce rahmetli hasan karakaya onun ne olup olmadığı hakkında çok güzel bir yazısı var okumanı isterim.
f.altayli 5 kuruş etmez biridir. ersin düzen ondan da degersiz. ikisi iyi havlar
Uuu kolonya cumhuriyeti olmuşuz da haberimiz yok!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler