SPOR

Ersun Yanal'dan süpriz karar!

Fenerbahçe'nin PSV ile oynadığı maçta savunma zaafları gün yüzüne çıkarken, Ersun Yanal bu konuya çözüm arıyor.

Ersun Yanal'dan süpriz karar!

Sezon başında gönderileceği gündeme gelen Yobo, şimdilerde Yanal'ın can kurtaranı oldu. Tecrübeli hoca, Alves'in yanında sol stoperde yıldız oyuncuyu oynatmayı düşünüyor.

Hazırlık maçlarında Bruno Alves'in yanında Yobo, Egemen, Bekir, Serdar ve hatta Kadlec ile Selçuk'u deneyen Ersun Yanal bir türlü istediği verimi alamadı. Yobo'nun bile aksadığı bölgede Egemen'in sakatlığı ise teknik heyeti sıkıntıya soktu. PSV maçının son bölümlerinde Kadlec'i stopere çeken ve sol beke Hasan Ali Kaldırım'ı alan Ersun Yanal, Salzburg maçında zorunlu olarak Yobo'dan yana karar kılacak.

SAĞ STOPERE ALVES, SOL STOPERE YOBO

Ancak Yanal'ın küçük bir değişiklik yaparak Alves'i sol stoperden sağa çekeceği böylece sol stoperde daha verimli olan Yobo'yu burada oynatacağı öğrenilirken, bu bölgede denenen Kadlec kısa süre içinde bir gösterge veremedi. Kadlec gibi Selçuk da çok kısa bir süre stoper oynatılmıştı. Bekir daha çok sağ bekte denenirken, Serdar ise bulduğu şansı değerlendiremedi. Egemen ise 1 hafta sonra sahalara dönebilecek. Bu durumda en uzun süre bir arada oynayan Alves-Yobo ikilisi Salzburg maçlarında birlikte oynayacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 27 yorum
lig başlar 3 ay sonra sepetlenir bu
sen futboldan futbolcudan anlıyan adamsın. yonetımde yanında olur sana guvenırse her turlu ıcerdede dısardada cözersın sen bu sıkıntıları
Takımı ersun hoca kurmadiki kabahatli olsun acaba adama sordularmı transfer istiyonmu futbolcuyu yönetim aldı sonra ersun hocaya biz takımı kurduk gelbizi şanpiyonyap dediler adam bikez yolacıktı geride gidemedi mecbur sesini cıkarmadı kabul etti
kardeşim bu mazeret değil bak barcelona t.d. geldi adam yav şunu mu bunumu alcaktık diyor.sen önünde hamurun var ekmeği güzel yap.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler