SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Erzincanspor teknik direktöründen skandal sözler! Önce öfkelendi sonra sil bunu dedi, ama canlı yayında olduğunu unuttu

24 Erzincanspor'un hocası Bülent Akan, İnegölspor karşısında kaybedilen 2-0'lık mücadele sonrası kameraların karşısına geçerek açıklamalarda bulundu. Canlı yayında olduğunu unutan Akan, Ankaragücü eski başkanı Faruk Koca'nın hakem Halil Umut Meler'e attığı yumruğu örnek gösterdi ve "Bu hakemler bunu hak ediyor" ifadelerini kullanırken kameramana dönerek "Sil bunları" dedi. İşte detaylar...

24 Erzincanspor'un teknik direktörü Bülent Akan, müsabaka sonrası canlı yayında yaptığı açıklamada hakem Yusuf Aydın'ın kötü bir yönetim sergilediğini iddia ederek, Ankaragücü eski başkanı Faruk Koca'nın hakem Halil Umut Meler'e attığı yumruğu örnek gösterdi ve "Bu hakemler bunu hak ediyor" ifadelerini kullandı.

"HAKEMLER BUNLARI HAK EDİYOR"

Screenshot_5

Akan, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: "Penaltı verilmiyor, goller oluyor verilmiyor ne tebrik. Son 5 dakika var, penaltı verilmiyor, gol olsa maç değişir. Bu hakemlerle bu lig bitmez, gerçekten de bitmiyor. Ankaragücü'nün başkanının yaptığına çok üzüldük ama bu hakemler bunları hak ediyor demek ki."

"KARDEŞ SİL BUNLARI"

Screenshot_6

Bülent Akan, söylediklerinden sonra kameramana dönerek, 'Kardeş sil bunları' dedi. Muhabirin kendisini 'Canlı yayındayız' diye uyarmasının ardından Akan, 'İnegölspor'u tebrik ediyorum, başarılar diliyorum' diyerek sözlerini tamamladı.


Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler